Poniedziałek, 21 października 2019

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Bądź aktywny fizycznie w GCK Nędza

17.03.2017 14:09 | 0 komentarzy | red.

Gminne Centrum Kultury w Nędzy promuje aktywność fizyczną. – Zapraszamy na zajęcia ruchowe nie tylko dzieci. U nas znajdą coś dla siebie osoby w każdym wieku – zaprasza Kamila Besz z GCK w Nędzy.

Bądź aktywny fizycznie w GCK Nędza
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- W każdą środę o 18.00 na zajęcia ruchowo-taneczne prowadzone przez Kasię Szymańską zapraszamy dzieci i młodzież. Niemal równolegle, od 18.30 w sali na dole trwa w środę joga, którą prowadzi pani Bożena Wolska ze Studia Ruchu „VIS” – mówi Kamila.

Gminne Centrum Kultury zaprasza również na zajęcia pilates prowadzone przez Edytę Przybyłę w każdy wtorek i piątek o 9.15 oraz w czwartki o 17.15. - Dzięki takiej formie ruchu możesz w szybkim czasie wysmuklić całą sylwetkę, uzyskać płaski brzuch i zredukować tkankę tłuszczową. Rozciągnięte mięśnie stają się elastyczne, ciało jest bardziej sprężyste. Cała postawa zyskuje na jakości, jesteśmy smuklejsi, a chód staje się młodzieńczy, lekki i pełen gracji – tłumaczy prowadząca.

Swoje zajęcia fitness mają również seniorzy należący do Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Tutaj zajęcia odbywają się we wtorki o 15.30. Co dwa tygodnie, po wcześniejszym uzgodnieniu z instruktorem. Najbliższe zajęcia dla seniorów będą miały miejsce 21 marca. A w każdą sobotę studenci UTW wyjeżdżają na basen do Rybnika. Akwen jest dla nich zarezerwowany od godziny 9.00 przez 45 minut.