Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowiny.pl najlepszym portalem w Polsce w konkursie SGL Local Press

Nowiny.pl dostał medialnego Oscara przyznawanego dla prasy lokalnej. Portal powstający w Raciborzu wybrało jury pod przewodnictwem Mariusza Szczygła. Podczas uroczystej gali w Zamku Królewskim cenną statuetkę dla najlepszego portalu lokalnego w kraju w konkursie SGL Local Press odebrał redaktor naczelny Paweł Okulowski.

Nowiny.pl najlepszym portalem w Polsce w konkursie SGL Local Press
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Materiał wideo:

Zapraszamy do oglądania relacji z Gali od 40 minuty

Spośród setek polskich lokalnych portali internetowych, które starały się o prestiżową nagrodę przyznawaną przez Stowarzyszenie Gazet Lokalnych, wyselekcjonowano czołową siódemkę. W doborowym towarzystwie - po raz trzeci z rzędu - znalazł się portal nowiny.pl. Jego redakcję reprezentował szef portalu Paweł Okulowski.

- Chciałem wszystkim podziękować. Najpierw za nominacje, potem za wygraną. Ciężka praca daje efekty. Nie będę dużo mówił, bo jestem od roboty. Zapraszam na nowiny.pl - od dzisiaj i codziennie - powiedział odbierając nagrodę.

Na warszawskiej gali dwukrotnie wyróżniono tygodnik Nowiny Raciborskie. W kategorii akcja społeczna za "Czas na zawodowców 2016" oraz za okładkę 10-lecia ilustrującą tekst o legendarnych raciborskich lokalach gastronomicznych.

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~jak_boza_krówka (83.22. * .146) 17.03.2017 08:36

Brawo! ~bozakrowka wyjął/jęła mi to z ust, więc się tylko przyłączam. Tak trzymajcie!!!!!!!!!

~bozakrowka (79.189. * .231) 17.03.2017 08:11

Grratulacje. za odwagę w poruszaniu tematów niewygodnych dla lokalnych rozgrywaczy rzeczywistości i za profesjonalny dystans do opisywanych zdarzeń.

Objektywny 17.03.2017 07:37

Składam szczere gratulacje......Objektywny.

mhl999 17.03.2017 06:34

tudzież dla czytelników, czasem przecież fajnie poznać redaktorów. może przy okazji podłapiecie jakieś ciekawe tematy

mhl999 17.03.2017 06:33

to kiedy impreza dla komentujących? 800 lat raciborza zobowiązuje ;-)

~Glückwunsch (46.134. * .226) 16.03.2017 23:39

Ten portal współtworzą użytkownicy, nawet tymi szyderami bez pokrycia w prawdzie, to także ich sukces, bo ktoś kto się profesjonalnie zajmuje mediami docenił pracę na prowincji.

~Glückwunsch (46.134. * .226) 16.03.2017 23:39

Ten portal współtworzą użytkownicy, nawet tymi szyderami bez pokrycia w prawdzie, to także ich sukces, bo ktoś kto się profesjonalnie zajmuje mediami docenił pracę na prowincji.

~Bas26 (94.40. * .134) 16.03.2017 17:38
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Gratulacje, wielka radość.