Wtorek, 3 sierpnia 2021

imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

RSS

Nowiny.pl najlepszym portalem w Polsce w konkursie SGL Local Press

16.03.2017 17:22 | 9 komentarzy | ma.w, żet

Nowiny.pl dostał medialnego Oscara przyznawanego dla prasy lokalnej. Portal powstający w Raciborzu wybrało jury pod przewodnictwem Mariusza Szczygła. Podczas uroczystej gali w Zamku Królewskim cenną statuetkę dla najlepszego portalu lokalnego w kraju w konkursie SGL Local Press odebrał redaktor naczelny Paweł Okulowski.

Nowiny.pl najlepszym portalem w Polsce w konkursie SGL Local Press
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Zapraszamy do oglądania relacji z Gali od 40 minuty

Spośród setek polskich lokalnych portali internetowych, które starały się o prestiżową nagrodę przyznawaną przez Stowarzyszenie Gazet Lokalnych, wyselekcjonowano czołową siódemkę. W doborowym towarzystwie - po raz trzeci z rzędu - znalazł się portal nowiny.pl. Jego redakcję reprezentował szef portalu Paweł Okulowski.

- Chciałem wszystkim podziękować. Najpierw za nominacje, potem za wygraną. Ciężka praca daje efekty. Nie będę dużo mówił, bo jestem od roboty. Zapraszam na nowiny.pl - od dzisiaj i codziennie - powiedział odbierając nagrodę.

Na warszawskiej gali dwukrotnie wyróżniono tygodnik Nowiny Raciborskie. W kategorii akcja społeczna za "Czas na zawodowców 2016" oraz za okładkę 10-lecia ilustrującą tekst o legendarnych raciborskich lokalach gastronomicznych.