Poniedziałek, 17 czerwca 2019

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

5000+ dla raciborskiego schroniska dla zwierząt. Brakuje niewiele

16.03.2017 08:50 | 0 komentarzy | żet

- Jeszcze trochę brakuje, by pokolorować szare życie zwierząt - mówią Natalia Brzonkalik i Magdalena Duraj, które zorganizowały zbiórkę na rzecz raciborskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt.

5000+ dla raciborskiego schroniska dla zwierząt. Brakuje niewiele
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Natalia BrzonkalikMagdaleny Duraj stworzyły "Plan budżetu 5000+", z którego każda złotówka zostanie przekazana na pomoc dla bezdomnych psów. Ujęto w nim m.in. zakup misek, legowisk, szamponu, karmy wyoskiej jakości oraz dużych wołowych kości dla każdego psa, aby urozmaicić czworonogom pobyt w schronisku. Z części zebranych funduszy zakupiono juz smycze i szczotki do czesania.

Zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem portalu pomagam.pl (kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się w jaki sposób możesz pomóc raciborskiemu schronisku dla zwierząt).

- Pomagamy bezinteresowanie, bo największą nagrodą dla nas jest szczęście psiaków. Mamy nadzieję, że promocja zbiórki, będzie również owocowała w wiele nowych adopcji, bo każdy pies znajdujący się w schronisku zasługuje na miłość i nowy dom - mówi N. Brzonkalik.

Darczyńca, który do 3 kwietnia wpłaci największą kwotę, otrzyma zaproszenie na Galę Człowieka Roku '16 organizowaną przez Dziennik Zachodni. Uroczystość odbędzie się 6 kwietnia 2017 r. o godzinie 19.00 w Katowicach.