Poniedziałek, 24 lutego 2020

imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy

RSS

Razem się opłaca. RIG zaprasza do grupowego zakupu energii

16.03.2017 08:01 | 0 komentarzy | ż

Raciborska Izba Gospodarcza zachęca do grupowego zakupu energii elektrycznej na rok 2018. Jest to już kolejna edycja przedsięwzięcia organizowanego przez RIG. Oszczędności poprzednich zakupów sięgnęły 40 proc. W planach są już kolejne przetargi.

Razem się opłaca. RIG zaprasza do grupowego zakupu energii
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Raciborska Izba Gospodarcza jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą. Umowa na dostawę energii elektrycznej w ramach grupowych zakupów to jedna z form wsparcia firm, będących członkami RIG.

Warto wiedzieć, że nie jest to pierwsze tego typu działanie Raciborskiej Izby Gospodarczej. Pierwsze takie przedsięwzięcie odbyło się w 2015 roku. Kolejne rok później. - Grupowy zakup energii elektrycznej to przedsięwzięcie, które organizujemy już od kilku lat. Poprzez tego typu działania staramy się wspierać firmy będące członkami Raciborskiej Izby Gospodarczej. Zaznaczyć także muszę, że wraz z kolejnymi edycjami zakupów, wzrasta liczba przedsiębiorstw biorących w nich udział - powiedział Tadeusz Ekiert, prezes Raciborskiej Izby Gospodarczej. - Należy pamiętać, że im większa będzie grupa, która oczekuje niższych stawek, tym lepsze ceny uda nam się uzyskać. Dotychczas oszczędności sięgały nawet 40 proc. co jest świetnym wynikiem - dodał T. Ekiert.

Oprócz niższych cen, efektem podpisania umowy na dostawę energii elektrycznej, w ramach grupowych zakupów jest też rozwój i umacniane współpracy między raciborskimi przedsiębiorstwami. - Raciborska Izba Gospodarcza promuje ideę wspierania siebie nawzajem. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, ponieważ przekłada się to przede wszystkim na gospodarczy rozwój firmy. W związku z tym serdecznie zapraszamy przedsiębiorstwa, które wyrażą chęć podpisania tego typu umów – dodał na koniec prezes Raciborskiej Izby Gospodarczej.

Informacje na temat grupowego zakupu energii elektrycznej uzyskać można w biurze Raciborskiej Izby Gospodarczej, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 14.30, pod numerem tel. 32 415 51 89 oraz pisząc wiadomość na adres rig@raciborz.com.pl.

źródło: RIG