Wtorek, 25 lutego 2020

imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

RSS

IEM - rekordowe kolejki i 650 tys. dolarów nagród! ZOBACZ wydarzenie roku e-sportu

04.03.2017 08:36 | 0 komentarzy | qiu

Intel Extreme Masters 2017 to wydarzenie roku dla fanów gier komputerowych i nie tylko. Gracze, cosplayerki i najnowsze technologie - zobacz ZDJĘCIA i WIDEO, a dowiesz się, dlaczego.

IEM - rekordowe kolejki i 650 tys. dolarów nagród! ZOBACZ wydarzenie roku e-sportu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Intel Extreme Masters 2017 Katowice to turniej e-sportowy, który odbywa się w Spodku i MCK. Do Katowic przyjeżdżają tysiące entuzjastów gier takich jak LOL, CS:Go i Starcraft II, by zobaczyć zmagania światowej czołówki. A jest o co walczyć - pula nagród wynosi 650 000 dolarów.

Finały rozgrywek na żywo możecie obejrzeć nie tylko w Spodku, ale również przez Internet. Relację znajdziecie tutaj.

Poza rozgrywkami, które dla fanów są co najmniej tak pasjonujące jak finał Ligi Mistrzów dla miłośników piłki nożnej, w Spodku trwa IEM Expo - targi gier komputerowych. Zainteresowani mogą obejrzeć nowości technologiczne, przetestować najlepszy sprzęt dla graczy, zagrać w gry i wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami.

Dodatkowo, w sobotę i niedzielę w Spodku pojawią się znani youtuberzy, a wśród nich między innymi pochodzący z Wodzisławia Rezi.

Ciekawym elementem targów są cosplayerzy i cosplayerki - to osoby, które przebierają się za znane postaci z gier i anime. ZOBACZ ZDJĘCIA

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na oficjalnej stronie IEM.

qiu