Wtorek, 11 maja 2021

imieniny: Igi, Miry, Lwa

RSS

Jeździsz PKP Intercity? Ta wiadomość powinna cię ucieszyć

03.03.2017 08:52 | 0 komentarzy | pm

Można już kupić bilety online z różnymi zniżkami w jednej transakcji

Jeździsz PKP Intercity? Ta wiadomość powinna cię ucieszyć
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

PKP Intercity wprowadziło do internetowego systemu sprzedaży kolejne udogodnienie. Pasażerowie mogą kupić online bilety z różnymi zniżkami w jednej transakcji. Z oferty można skorzystać na stronie intercity.pl.
Sprzedaż online z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem podróżnych. Dzięki wprowadzeniu nowego udogodnienia, zakup biletu jest jeszcze prostszy. W jednej transakcji jest możliwy wybór biletów z różnymi zniżkami (do 3). Dodatkowo podróżny może wybrać „Bilet Rodzinny” czy skorzystać z oferty „Duża Rodzina”.
- W 2017 roku, oprócz realizacji nowej strategii taborowej, PKP Intercity planuje skupić się na rozwoju obszaru sprzedaży oraz obsługi klienta. Stopniowo wprowadzamy nowe funkcjonalności do naszego internetowego systemu sprzedaży. Kolejnym udogodnieniem, które planujemy wdrożyć, jest możliwość zakupu biletów online do Austrii i Rosji - mówi Marek Chraniuk, prezes PKP Intercity.
Już teraz pasażerowie, poza standardowymi biletami na przejazdy pociągami PKP Intercity, za pośrednictwem strony internetowej mogą kupić bilet miesięczny, ofertę weekendową czy pobrać bezpłatny bilet dla dziecka mającego nie więcej niż 4 lata. Ponadto podróżni mogą skorzystać z opcji wymiany i zwrotu biletu bez konieczności składania reklamacji. (mat. prasowe)