Niedziela, 28 lutego 2021

imieniny: Romana, Makarego, Lutomira

RSS

Kultura

Zaśpiewają o miłości, czyli koncert Suplement do Walentynek [ZAPOWIEDŹ]

14.02.2017 06:45 | 0 komentarzy | ż

Już od dziesięciu lat Atlantyda przygotowuje koncert pod tytułem "Suplement do walentynek". W tym roku na wydarzenie zapraszamy 26 lutego o godz. 17.00 do sali widowiskowej RCK DK "Strzecha".

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wystąpią: Weronika Pytel, Marlena Seroka, Karolina Kurzeja, Oliwia Pytlik, Patrycja Rzotki, Jakub Gomułka i Karol Sobczyński. Ponadto wystąpią zaproszeni goście: tancerze z Klubu Miłośników Tańca Towarzyskiego MAG-DANCE, Zespół Taneczny SKAZA oraz byli Atlantydowicze.

W programie koncertu usłyszymy przede wszystkim piosenki o miłości m.in. Jacquesa Brela "Cukierki dla panienki mam", "Nastroje" Jarosława Wasika, "Śpij, bajki śnij" Marka Grechuty, "Nie ma jak u mamy" Wojciecha Młynarskiego, "Legenda o miłości" Jacka Kaczmarskiego, "Mateczki" piosenkę autorska Karoliny Kurzei, "Kto w płomieniach" Leonarda Cohena i inne.

Młodym artystom akompaniować będzie Zbigniew Foryś na pianinie, na flecie zagrają - Oliwia Pytlik i Marlena Seroka, na wiolonczeli - Patrycja Rzotki, na gitarze - Irena Hlubek, instrumenty perkusyjne - Oliwia Pytlik i Jakub Gomułka.

Wstęp bezpłatny.

źródło: RCK