Sobota, 20 kwietnia 2019

imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

RSS

Ferie z Wodzisławskim Centrum Kultury

30.01.2017 15:24 | 0 komentarzy | kama

Ponad 300 dzieci skorzystało z zajęć w ramach akcji "Zima w mieście" w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Ferie z Wodzisławskim Centrum Kultury
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przez dwa tygodnie na uczestników feryjnych zajęć czekało wiele atrakcji. Bogata i zróżnicowana oferta pozwoliła im rozwinąć między innymi zdolności plastyczne, muzyczne, taneczne i manualne. "Rodzinne granie", "Doniczkowy zawrót głowy", "Ekozabawka", "Klub Małego Naukowca" to tylko niektóre przykłady propozycji, z jakich skorzystali młodzi mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego. Ponadto dzieci miały okazję poznać tajnik pracy aktorskiej, czy jak na karnawał przystało, wziąć udział w pełnym emocji i świetnej zabawy baliku przebierańców.

- Nasza placówka przygotowała ciekawy program zajęć, które zostały sprawnie przeprowadzone mimo trwających w WCK remontów - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Wodzisławskie Centrum Kultury zadbało również o atrakcje dla dzieci do lat trzech. Z myślą o nich powstał "Kącik malucha i mamy", z którego najmłodsze dzieci w towarzystwie mam mogły korzystać codziennie. Edukacyjne, kolorowe zabawki, gry i plansze, a także pomysłowe zabawy proponowane przez instruktora sprawiły, że był to czas dobrze spożytkowany.