Sobota, 25 stycznia 2020

imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

RSS

1000 euro dla raciborskiego hospicjum

23.01.2017 06:12 | 0 komentarzy | eos

Raciborskiemu Hospicjum im. Św. Józefa, niemiecka Grupy Saller ofiarowała czek wartości 1000 euro. Dar ten podczas spotkania w Raciborzu przekazał zajmujący się techniczną obsługą nieruchomości Tomasz Kuczyński, przedstawiciel firmy na Śląsk i południową Polskę, a jednocześnie Galerii Szombierki, z której pieniądze trafiły do hospicjum.

1000 euro dla raciborskiego hospicjum
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Bawarska Grupa Saller zajmuje się bowiem realizacją projektów, budową, rozbudową, wynajmem, utrzymaniem, a także zarządzaniem tego rodzaju nieruchomościami komercyjnymi.

Współpracę udało się zawiązać poprzez prywatne kontakty, gdyż raciborskie hospicjum wskazała jedna z raciborzanek pracująca w w niemieckiej grupie.

– W firmie pojawiła się idea, aby pieniądze przeznaczone na marketing wykorzystać w sposób, który może pomóc ludziom. W zależności od posiadanego budżetu, przeznaczanego na marketing kilka razy w roku nadarzają się ku temu takie okazje. Cieszymy się, że możemy pomóc i mamy nadzieję, że taka forma wsparcia będzie kontynuowana – przyznał Tomasz Kuczyński.

– Pieniądze przeznaczone zostaną na bardzo potrzebny sprzęt medyczny – zapowiada pielęgniarka raciborskiego hospicjum Irena Frączek.