Czwartek, 19 października 2017

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

RSS

Całusy i laurki dla babć i dziadków w Przedszkolu w Nędzy

11.01.2017 12:34 | 0 komentarzy | red.

Na zewnątrz wielki mróz, a w nędzańskim przedszkolu ogrom miłości dla babć i dziadków!

Całusy i laurki dla babć i dziadków w Przedszkolu w Nędzy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Gdyby zrobić ranking najbardziej popularnych uroczystości w naszym przedszkolu, na pewno święto dziadków znalazłoby się na pierwszym miejscu! - uśmiechała się dyrektor Monika Kupczyk.

Dzieci na ten dzień z wielką niecierpliwością czekały od dobrych kilku tygodni! - Były wielkie przygotowania, organizowanie występu, nauka wierszyków, piosenek i układów. Dzieci nie mogły się już was doczekać! - witała babcie i dziadków Monika Kupczyk, dyrektor Przedszkola w Nędzy.

Każda z przedszkolnych grup organizuje osobną uroczystość. Jako pierwsze do świętowania zaprosiły swoich dziadków Puchatki. Aniołki, diabełki i bałwanki zagrały dla swoich gości jasełka. - Widać jak bardzo się starają! - uśmiechała się babcia Dorota.

Dziadkowie nie kryli wzruszenia. - To nie mój pierwszy Dzień Babci w przedszkolu. Wnuków mam więcej. Ale za każdym razem szklą się człowiekowi oczy. Pięknie jest obserwować jak dorasta to młode pokolenie i dobrze jest czuć, że my chyba też jesteśmy dla nich ważni - mówiła wzruszona pani Dorota.

Po słodkich występach dzieci zaprosiły gości na słodki poczęstunek.