Niedziela, 21 kwietnia 2019

imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada

RSS

Już jutro otwarcie jarmarku z Mikołajem

05.12.2016 06:39 | 0 komentarzy | kama

Na ten dzień najmłodsi mieszkańcy miasta z wypiekami na twarzy czekają cały rok. Już we wtorek, 6 grudnia nasi milusińscy będą mieli okazję spotkać się w Wodzisławiu Śląskim z Mikołajem i to w dość nietypowym towarzystwie.

Już jutro otwarcie jarmarku z Mikołajem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tego dnia wodzisławski rynek stanie się centrum artystycznych i emocjonujących wydarzeń. O godzinie 16:00 nastąpi uroczyste otwarcie Wodzisławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Następnie, w magiczny nastrój wprowadzą nas aktorzy z agencji artystycznej Prym ART, których zobaczymy w spektaklu teatralnym "Pingwiny z zimowej krainy". Ta pełna humoru, trafnych spostrzeżeń opowieść przemyca piękną treść, a mianowicie, że najlepszym prezentem, jaki można otrzymać, jest przyjaźń. O tym, przekonywać nas będą artyści, zachęcając do wspólnej zabawy, śpiewu i... wykonania najszybszego tańca na świecie!

Tuż po spektaklu nadejdzie ten wyczekiwany moment. Staniemy twarzą w twarz z Mikołajem, który obdaruje nas słodkim upominkiem. Atmosfera radości, którą dodatkowo potęgować będą migoczące po raz pierwszy na świątecznej choince światełka, udzieli się każdemu, kto skorzysta z tego zaproszenia. Wstęp wolny.

Wydarzenie dla Miasta Wodzisławia Śląskiego organizuje Wodzisławskie Centrum Kultury i Izba Gospodarcza.