Sobota, 20 kwietnia 2019

imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

RSS

Czy Służby Komunalne Miasta poradziły sobie z odśnieżaniem?

02.12.2016 08:11 | 10 komentarzy | mak

Kierowcy, którzy w czwartek rano jechali ulicą Matuszczyka w Wodzisławiu, narzekali na stan drogi po ataku zimy. Dyrektor Służb Komunalnych Miasta tłumaczy utrudnienia awarią solarki. 

Czy Służby Komunalne Miasta poradziły sobie z odśnieżaniem?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pojawiły się sygnały, że Służby Komunalne Miasta w Wodzisławiu z opóźnieniem zareagowały na pierwszy, poważny atak zimy. Z taką opinią nie zgadza się dyrektor SKM, Krystian Kalisz. - Wszystkie drogi, za które odpowiadamy, były przejezdne. Firmy, z którymi mamy podpisane umowy, zadziałały już w środę wieczorem - mówi.

Dyrektor przyznaje jednak, że w czwartek rano wystąpił problem na ulicy Matuszczyka, bo doszło do awarii solarki. - Trzeba było ją naprawić. W godzinach porannych ulica Matuszczyka była przejezdna, chociaż z pewnymi utrudnieniami. Ale to nie tak, że te utrudnienia były tylko u nas, bo również w innych miastach na pewnych odcinkach występowały. Myśmy działali pełną parą. Zaangażowaliśmy wszystkie siły, od godziny 7.00 dodatkowo prawie 20 pracowników odśnieżało teren przystanków, przejść, miejsc parkingowych - ocenia sytuację dyrektor.