Poniedziałek, 14 października 2019

imieniny: Alana, Kaliksta, Fortunaty

RSS

Patrol

Dilerzy z Uchylska zatrzymani

23.11.2016 17:25 | 3 komentarze | acz

Policjanci z Komisariatu Policji w Gorzycach w przeciągu dwóch dni przejęli kilkadziesiąt działek dilerskich metaamfetaminy i blisko 200 gram ecstasy. 

Dilerzy z Uchylska zatrzymani
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na trop pierwszego z zatrzymanych, policjanci wpadli w poniedziałek. Posiadając informację o kierującym oplem, który może przewozić narkotyki pojechali do Uchylska (gmina Gorzyce), gdzie około godziny 18.30 zauważyli opisywany samochód. W trakcie kontroli pojazdu mundurowi znaleźli 15 gram pochodnych amfetaminy. 39-letniego kierowcę zatrzymano.

Następnego dnia kryminalni ustalili, że w jednym z mieszkań na ulicy Wiejskiej mogą znajdować się narkotyki. Około godziny 19.00 pojechali do Uchylska, by dokonać przeszukania mieszkania. W pomieszczeniach należących do 32-latka operacyjni znaleźli dwa plastikowe pudełka.

W jednym znajdowała się metamfetamina w ilości do sporządzenia ponad 70 działek dilerskich, a w drugim ponad 170 gramów substancji krystalicznej, którą tester określił, jako ecstasy. Oprócz tego policjanci znaleźli jeszcze trzy woreczki strunowe z gotowymi porcjami tych samych środków. Zabezpieczone narkotyki trafią do badań, a ich 32-letni właściciel odpowie przed sądem za ich posiadanie.
(acz)

Miejsce wydarzenia: