Czwartek, 21 marca 2019

imieniny: Benedykta, Lubomiry, Mikołaja

RSS

Nest - rodzinny bank z kontem za darmo i lokatą na 4%

10.11.2016 12:00 | 60 komentarzy | (s)

Od 30 października na polski rynek usługi finansowych śmiało wkroczył Nest Bank. Śmiało, bo doskonale znając potrzeby klientów i ich oczekiwania. Od samego początku reklamuje się jako pierwszy na polskim rynku bank rodzinny, oferujący konta za darmo i atrakcyjne produkty oszczędnościowe.

Nest - rodzinny bank z kontem za darmo i lokatą na 4%
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nest Bank to nie całkiem nowy, choć całkiem świeży podmiot na rynku usług finansowych. Do 28 października funkcjonował bowiem jako Smart Bank. Czy tylko nazwa się zmieniła? Absolutnie, nie. Nest Bank to zupełnie nowa filozofia działania oparta na ofercie stanowiącej realne wsparcie dla klientów. Priorytetem jest tutaj rodzina, choć bank nie zapomniał również o przedsiębiorcach. Dla swoich klientów przygotował stabilne oraz godne zaufania produkty, zabezpieczone Bankowym Funduszem Gwarancyjnym, który zapewnia klientom wypłaty środków zgromadzonych na rachunkach w sytuacji upadłości Banku. Co zostało z dobrych tradycji Smart Banku? Chociażby całodobowy dostęp do usług.

Nest Konto – prawdziwie darmowe konto osobiste

Filozofią Nest Banku jest wykraczanie poza tradycyjne rozumienie świadczenia usług finansowych. Dlatego też wychodzi on naprzeciwko rosnącym wymaganiom i zmieniającym się oczekiwaniom klientów. W jaki sposób? Oferując konto w 100% darmowe. Bez żadnych gwiazdek, bez żadnych drobnych druczków. Ma być bezwarunkowo bezpłatnie. I dotyczy to nie tylko założenia rachunku i jego prowadzenia (przelewy wewnętrzne i zewnętrzne), ale również wydania i używania karty debetowej, w tym darmowego korzystania z bankomatów. Co więcej Nest Konto otworzyć można nawet w 15 minut, odwiedzając stronę internetową banku.

Lokaty Nest Bank – dla efektywnego pomnażania pieniędzy

Obok niezwykle atrakcyjnego konta, Nest Bank przygotował dla swoich klientów również atrakcyjną ofertę lokat. Dla nowych klientów banku stworzona została Nest Lokata Witaj, w ramach której oprocentowanie roczne wynosi 4%. Czas trwania takiej lokaty to 3 miesiąca, a maksymalna kwota, jaką można na nią wpłacić to 10.000 zł. Jeśli chodzi o stałych klientów banku, w związku z rebrandingiem marki bank i dla nich przygotował ofertę lokaty: Nest Lokata Nowe Środki. Założenie jej, prowadzenie i likwidacja są całkowicie darmowe, a oprocentowanie uzależnione jest od czasu trwania, czy są to 3 miesiące, czy jest to pół roku. Maksymalnie można jednak uzyskać oprocentowanie na poziomie 2,6% w skali roku.

Konta oszczędnościowe i premiowanie rodzin

Pod względem kont oszczędnościowych oferta Nest Banku jest pierwszą tego typu na polskim rynku. Oferuje nie tylko konta tradycyjne – Nest Oszczędności z oprocentowaniem 2,25% do 50000 zł, ale również konta premiowane. Zgodnie z filozofią Banku– produkty finansowe mają być realnym wsparciem dla klientów. Dlatego konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności nie tylko gwarantuje stałe oprocentowanie, ale również roczne premie, których wysokość uzależniona jest od okresu oszczędzania oraz ...liczby posiadanych dzieci. Maksymalnie premia może wynieść nawet 30%, co szczegółowo opisano TUTAJ

Nest Bank to instytucja powstała na bazie wieloletnich doświadczeń. Bez wątpienia jest odpowiedzią na coraz bardziej wymagające oczekiwania klientów. Zarówno samo konto, jak i pozostałe produkty finansowe, dbają o potrzeby klientów i stają się dla nich rzeczywistym wsparciem.

Materiał zewnętrzny