Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Lokator gniótł czosnek. Przyjechała straż pożarna i pogotowie gazowe

Wczoraj  kilka minut po godzinie 15.00 rybnicka straż pożarna odebrała zgłoszenie o ulatniającym się gazie w jednym z bloków przy ulicy Tetmajera w Leszczynach.

Lokator gniótł czosnek. Przyjechała straż pożarna i pogotowie gazowe

Na miejsce od razu skierowano strażaków, powiadomiono również miejscową OSP Leszczyny. - Po dojeździe na miejsce strażacy sprawdzili korytarze w bloku wszystkimi możliwymi urządzeniami, jednak te nie potwierdziły obecności gazu - mówi młodszy brygadier Bogusław Łabędzki z KM PSP w Rybniku.

Szybko okazało się, że jeden z lokatorów pomylił zapach gazu z zapachem czosnku, który gniótł jeden z lokatorów. - Ulatniający się gaz to bardzo duże zagrożenie i także w tym wypadku potraktowaliśmy sprawę poważnie - mówi strażak.

(acz)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].