Poniedziałek, 25 marca 2019

imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

RSS

Zapisz dziecko do darmowej Akademii Wad Postawy

16.10.2016 16:35 | 0 komentarzy | pm

Pomożemy twojemu dziecku zmierzyć się z wadami postawy – mówią ludzie z Akademii.

Zapisz dziecko do darmowej Akademii Wad Postawy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jeśli chcesz uchronić swoje dziecko przed nieodwracalnymi zmianami postawy ciała, zapisz je na bezpłatne zajęcia korekcyjne. Skorzystaj z ćwiczeń w ramach Akademii Wad Postawy organizowanych dla dzieci w wieku 5 – 15 lat. Dodatkowo podczas kwalifikacji zyskujesz konsultację rehabilitacyjną i badanie podoskopem. Nie bagatelizuj problemu, blisko 60 proc. polskich dzieci ma wady postawy. Kwalifikacje do zajęć odbędą się 19 i 20 października w Centrum Rehabilitacji PULS-MED przy ul. Grunwaldzkiej 66 w Rybniku.

Co zrobić, żeby zgłosić pociechę do projektu? Wystarczy: 1. Umówić się na spotkanie pod numerem telefonu 785 565 552 lub 32 42 36 204 wew. 112. 2. Przyjść z dzieckiem na wizytę kwalifikacyjną – fizjoterapeuci przebadają je przy użyciu podoskopu i ustalą dalszy plan działania. Zajmie to około 15 minut.

Zakwalifikowane dzieci wezmą udział w cyklu ćwiczeń korekcyjnych dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Zajęcia prowadzone będą w maksymalnie 10-osobowych grupach pod okiem fizjoterapeutów. Uczestnictwo w Akademii jest bezpłatne. Organizatorem akcji jest Fundacja Puls-Med „Blisko Ciebie” z Rybnika. Projekt współfinansowany ze środków miasta Rybnik w ramach programu ochrony i promocji zdrowia. Zapisy online https://wadypostawypulsmed.konfeo.com.