Niedziela, 15 grudnia 2019

imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

RSS

Radośnie u Kubusia Puchatka. Maluszki pasowane na przedszkolaków w Raciborzu Sudole

13.10.2016 16:03 | 0 komentarzy | ma.w

Po raz pierwszy przedszkole przy Szkole Katolickiej zorganizowało oficjalne Pasowanie na Przedszkolaka z udziałem rodziców. Do placówki chodzi 40 dzieci. 8 z nich rozpoczęło edukację przedszkolną. Dyrektor Janina Adamek każdego malucha pasowała przedszkolakiem przy użyciu ogromnego ołówka.

Radośnie u Kubusia Puchatka. Maluszki pasowane na przedszkolaków w Raciborzu Sudole
Janina Adamek pasowała na przedszkolaków podopiecznych z placówki w Raciborzu Sudole
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sudolskie przedszkole nosi imię Kubusia Puchatka. W organizacji pierwszej imprezy w roku przedszkolnym pani dyrektor pomagały: nauczyciele Monika Demanet, Daria Zielińska i Katarzyna Wolnik oraz opiekunki Magdalena Bahryj i Justyna Kocjan.

Dzieci tańczyły i śpiewały dla swych rodziców. Zaprezentowały piosenki po polsku, niemiecku i angielsku. Starszaki - bo ich także pasowano na członków starszej grupy przedszkolnej - przeszły test z matematyki, przyrody i j. polskiego. Przedszkolaki z Raciborza Sudołu pierwszy raz prezentowały się z nowym logo placówki.

- Cieszę się, że wszyscy rodzice przyszli obejrzeć swoje pociechy. Po raz pierwszy zorganizowałyśmy pasowanie z udziałem dorosłych i nie zawiedliśmy się na mamach i tatach naszych wychowanków - podkreślała Janina Adamek.

Do galerii dodaliśmu zdjęcia z Pasowania na Starszaka z Niepublicznego Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Raciborzu-Sudole, udostępnione przez Monikę Demanet.