Niedziela, 29 listopada 2020

imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka

RSS

Epidemia na Śląsku:

Spłynęli kajakami na koncert „Bossa nova”

03.09.2016 23:51 | 0 komentarzy | MK

Uczestnicy spływu zorganizowanego przez OSiR Racibórz na miejskim odcinku Odry spotkali się w sobotę o godz. 18.30 przy tamie Rafako, by wspólnie wyruszyć wieczorową porą do Przystani w Parku Zamkowym na koncert „Bossa nova nocą" [ZDJĘCIA]

Spłynęli kajakami na koncert „Bossa nova”
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Organizator zapewnił bezpłatnie kajaki, wiosła, kamizelki ratunkowe oraz zabezpieczenie ratownicze. Zainteresowanie raciborzan przewyższyło oczekiwania pracowników OSiR-u. Kajaki rozeszły się w niecałe dwie doby. Uczestnicy spróbowali swoich sił w kajaku pod okiem doświadczonych instruktorów i poznali walory rzeki Odry na odcinku ok. 3,5 km. Koncert "Bossa Nova nocą", zorganizowany przez Raciborskie Centrum Kultury na zakończenie lata również zgromadził sporą rzeszę raciborzan na Przystani w Parku Zamkowym.

Przypominamy, że już w niedzielę, 4 września, Miasto Racibórz, F.H.U. Aktywni Jacek Kluczniok oraz OSiR Racibórz zapraszają na IV Polsko-Czeski Kajakowy Maraton Odrzański Racibórz - Kędzierzyn Koźle (42 km). Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mailowym: aktywni@aktywni.net.pl lub telefonicznie: 32 733 00 21. Wpisowe 50 zł/os. Więcej szczegółów i informacji na temat maratonu można poznać w regulaminie oraz programie imprezy.

fot. Marek Kuder