Niedziela, 20 września 2020

imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

RSS

Nowy Suzuki SX4 S-CROSS już w Rybniku

30.08.2016 10:56 | 0 komentarzy | MK

Trzy lata od wprowadzenia modelu SX4 S-CROSS, Suzuki zaprezentowało jego nową generację. Auto można było oglądać na przedpremierowym pokazie w salonie Mad Mobil w Rybniku i Gliwicach, który odbywał się od 16 do 17 sierpnia. Najnowszy model był dostępny do pierwszych jazd testowych, a klienci biorący udział w prezentacji otrzymali specjalne warunki kupna samochodu.

Nowy Suzuki SX4 S-CROSS już w Rybniku
Suzuki SX4 S-CROSS
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nowy SX4 S-CROSS dostępny jest z nową gamą silników turbodoładowanych BOOSTERJET i bogatszym wyposażeniem standardowym. Zmieniona stylistyka nadwozia oraz zwiększony prześwit podkreślają tożsamość marki Suzuki związaną z doświadczeniem w produkcji modeli SUV.

Nowy SX4 S-CROSS jest rozwinięciem idei wszechstronnego modelu typu crossover, który w udany sposób łączy cechy samochody kompaktowego z elementami charakterystycznymi dla modeli SUV. Druga generacja SX4 S-CROSS ma ciekawą, zdecydowaną stylizację przedniej i tylnej części nadwozia, gdzie oprócz zmian kształtów zastosowano również nowe reflektory/lampy w technologii LED. W modelu tym wykorzystano najnowszą gamę silnikową jednostek turbodoładowanych BOOSTERJET oraz nowy rozmiar ogumienia, który pozwolił uzyskać większy prześwit podwozia. Dodatkowo rozszerzono znacznie zakres wyposażenia standardowego.

W porównaniu do aktualnego modelu wyposażenie standardowe wersji Comfort oraz Premium zostało znacznie wzbogacone. Już pierwsza wersja - Comfort - zawiera zarówno rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa, w tym 7 poduszek powietrznych, oraz rozwiązania podnoszące komfort, jak system Hill Hold Control, dzięki któremu ruszanie pod górę nie sprawi kierowcy problemów. Z kolei system Engine Auto Stop Start zadba o zmniejszenie zużycia paliwa oraz emisji. Wersja Comfort to także manualna klimatyzacja oraz praktycznie rozwiązania typu komunikacja bezprzewodowa Bluetooth® czy tempomat z ograniczeniem prędkości.

Wersja Premium została wzbogacona jeszcze bardziej. To wiele dodatkowych elementów, m.in. światła do jazdy dziennej w technologii LED, 2-strefowa automatyczna klimatyzacja, czujnik deszczu i interaktywny system multimedialny ze zintegrowaną tylną kamerą cofania.

Model Nowy SX4 S-CROSS będzie oferowany wyłącznie z turbodoładowanymi silnikami benzynowymi: 1.0 BOOSTERJET (112 KM) oraz 1.4 BOOSTERJET (140 KM). Silniki współpracują: z 5-stopniową (1.0) lub 6-stopniową (1.4) manualną skrzynią biegów. Dla obu jednostek dostępna jest również automatyczna, 6-stopniowa skrzynia biegów. Silnik 1.0 występuje w konfiguracji napędu 2WD lub 4WD, podczas gdy 1.4 jest oferowany wyłącznie w połączeniu z napędem wszystkie koła ALLGRIP. Wszystkie wersje modelu są wyposażone w system ENG A-Stop (Engine Auto Stop Start).

Już dziś zapraszamy do jedynego autoryzowanego dealera marki Suzuki w naszym regionie: firmy MAD MOBIL.

Salony Mad Mobil:

RYBNIK ul. Wodzisławska 243
tel.: 32 33 69 000 lub 32 33 69 033

GLIWICE ul. Daszyńskiego 277
tel.: 32 33 69 000 lub 32 33 69 033

www.madmobil.pl

(as)

Tekst sponsorowany