Sobota, 15 maja 2021

imieniny: Zofii, Nadziei, Berty

RSS

Włosy pod specjalnym nadzorem

09.08.2016 11:24 | 0 komentarzy | red

Wszystkie marzymy o pięknych, zdrowych włosach. Często nasza fryzura pozostawia wiele do życzenia, szczególnie latem. Słońce, wiatr, morze mogą powodować zniszczenia, z którymi nie jesteśmy w stanie poradzić sobie same, a szampon i odżywka to zdecydowanie za mało. Jeśli chcemy poprawić kondycję włosów, koniecznie wybierzmy się do fryzjera!

Włosy pod specjalnym nadzorem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W salonach możemy skorzystać z wielu zabiegów pielęgnacyjnych z użyciem profesjonalnych preparatów, zawierających ceramidy, substancje nawilżające, woski itp. Preparaty te są bardzo skoncentrowane i odżywcze, głęboko wnikają we włosy, dzięki czemu po zabiegu możemy zauważyć ogromną różnicę.

Priorytetem w pielęgnacji włosów powinna stać się regeneracja. Naszym klientkom polecamy szczególnie 2 skuteczne rytuały pielęgnacyjne: L’Oreal Absolut Repair i Wella System Profesional Repair. Zabiegi te polegają na nałożeniu na włosy odpowiednio dobranych esencji w formie ampułek. Aby pielęgnacja była jak najbardziej kompleksowa możemy łączyć je z innymi produktami, np. maską lub kremem. Do zabiegu wykorzystywane są 2 urządzenia: sauna dla włosów Climazone (wytwarzane przez nią ciepło intensyfikuje proces nawilżania i odbudowy włosów) lub sauna parowa Hairspa, produkująca parę wodną wspomagającą proces pielęgnacji, dzięki czemu nałożone preparaty wnikają głęboko w głąb włosów oraz skóry głowy. Uzupełnieniem zabiegu jest także masaż skóry głowy, który intensyfikuje działanie zawartych składników aktywnych, a w zależności od preferencji naszych Klientek może mieć walory relaksacyjne lub pobudzające. Już po pierwszym zabiegu włosy są wyraźnie nawilżone, wygładzone i lśniące. Nie elektryzują się i łatwo się rozczesują. Warto na saunę chodzić raz w miesiącu. Najlepsze efekty regeneracji i odbudowy uzyskamy po serii 4 – 5 zabiegów.

I Ty możesz mieć gładkie i lśniące włosy. Zadbaj o ich odpowiednią pielęgnację! Zapraszamy do salonu!

Marianna Korzonek, mistrz fryzjerstwa

Salon Fryzjerski OLYMP w Raciborzu