Czwartek, 6 maja 2021

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

RSS

Modna fryzura to jak wisienka na weselnym torcie

12.07.2016 12:41 | 0 komentarzy | (q)

O włos od doskonałości. Wakacje to idealny czas na śluby, a tak ważna uroczystość musi mieć wyjątkową oprawę.

Modna fryzura to jak wisienka na weselnym torcie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dla panny młodej duże znaczenie ma nie tylko suknia, ale i odpowiednia fryzura, dlatego stylizacja włosów to istotny punkt w całym przedsięwzięciu.

Lansowane trendy fryzjerskie dają nam duże pole do popisu. Modne są wszystkie długości włosów, więc jest w czym wybierać. Mamy mnóstwo propozycji, są specjalne katalogi ślubne, uczesania, które będą idealne zarówno dla długich, jak i krótkich włosów.

Coś dla siebie znajdą nie tylko fanki klasyki i elegancji, ale również nowoczesności i oryginalności. Od romantycznych upięć po klasykę. Fryzury ślubne muszą podążać za modą. Ważne aby działały upiększająco i komponowały się ze stylem sukienki ślubnej.

Panna młoda w dniu ślubu powinna wyglądać pięknie. Jej fryzura musi dobrze pasować do jej typu urody i kształtu twarzy. Najważniejszym elementem dekorującym włosy jest welon. Wiele kobiet wybiera dziś jednak toczki, diademy, stroiki, albo kwiaty. Można wybierać uczesania klasyczne – upięcia, wysokie koki, korony z warkoczy, wybór zależy od długości włosów.

Fryzura ślubna powinna być przede wszystkim elegancka. Ważne, żeby uzewnętrzniała osobowość panny młodej – tylko wtedy doda jej pewności siebie. Nie warto eksperymentować!

Próbne uczesanie powinno się wybrać nawet kilka miesięcy przed ślubem, więc na umówienie się z fryzjerem – stylistą zostało już niewiele czasu. Zapraszamy zatem do salonu.

Marianna Korzonek, mistrz fryzjerstwa
Salon Fryzjerski OLYMP w Raciborzu