Wtorek, 20 kwietnia 2021

imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

RSS

Starosta Winiarski zrobi porządek z dzikim auto-komisem przy cmentarzu na Ostrogu

23.06.2016 18:33 | 0 komentarzy | ma.w

Radna powiatowa Teresa Frencel proprosiła włodarza powiatu o reakcję na zastawianie parkingu cmentarnego samochodami na sprzedaż. - Jeden wrak stoi tam już 2 lata i reklamuje wypożyczalnię z Rydułtów - przekazała na czerwcowej sesji.

Starosta Winiarski zrobi porządek z dzikim auto-komisem przy cmentarzu na Ostrogu
Radna Teresa Frencel i samochód, o którym mówił na sesji rady powiatu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Radna zagrała staroście na ambicji gdy powiedziała, że prosiła prezydenta Lenka ale bez efektu. Ryszard Winiarski powiedział radnej, że jutro jego służby usuną wrak.

T. Frencel powiedziała, że jej sprawa "nie wymaga milionów, a zwyczajnej troski". - Sprawę tę  poruszałam już kilkakrotnie. Dotyczy bezpieczeństwa przechodniów. Parking przed cmentarzem na Ostrogu jest zastawiany samochodami na sprzedaż. Nieraz stoi jednocześnie 5 takich aut.  Jeden wrak stoi już 2 lata i reklamuje jakiś warsztat w Rydułtowach - relacjonowała radna na posiedzeniu 23 czerwca.

Pytała radnych czy musi dojść do wypadku, żeby ktokolwiek zwrócił na to uwagę? Dodała, że już ograniczenie czasu postoju rozwiązałoby aktualny problem.

Ryszard Winiarski zareagował tak, jak przystało na mężczyznę, którego prosi kobieta. - Jutro moje służby będą tam interweniować. Zabierzemy ten wrak na nasz parking - obiecał Teresie Frencel.

Ludzie:

Mirosław Lenk

Mirosław Lenk

Radny Miasta Racibórz, były prezydent.

Ryszard Winiarski

Ryszard Winiarski

Starosta Raciborski

Teresa Frencel

Teresa Frencel

Radna powiatowa, przewodnicząca Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ "Solidarność"