Wtorek, 4 sierpnia 2020

imieniny: Dominika, Protazego, Jana

RSS

Podaruj radość innym, czyli dzień dziecka w Zakładzie Usług Pralniczych

06.06.2016 13:03 | 0 komentarzy | (q)

1 czerwca osoby niepełnosprawne, pracownicy Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Usług Pralniczych w Wodzisławiu Śląskim wraz z dyrektorem Dezyderiuszem Szwagrzakiem postanowili obdarować w tym szczególnym dniu jakim jest „Dzień dziecka” wszystkie dzieci przebywające w Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach własnoręcznie zrobionymi przytulankami ze skarpetek, które przygotowali w ramach rehabilitacji.

Podaruj radość innym, czyli dzień dziecka w Zakładzie Usług Pralniczych
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W tym celu udali się z koszem wypełnionym po brzegi kolorowymi maskotkami do szpitala w Rydułtowach. Pracownicy ZAZ ZUP, chcąc rozweselić dzieci i dać odrobinę wytchnienia od dnia codziennego, przywitali wszystkich w fantazyjnych strojach i pomalowanych twarzach.

Oddział dziecięcy szpitala, przepełniony był w tym dniu emocjami, radością, uśmiechem i dobrą zabawą ponieważ oprócz kolorowych upominków, mali pacjenci mogli skorzystać z malowania twarzy specjalnymi kredkami, farbami w różne motywy, wzory.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji Szpitala oraz przemiłemu personelowi Oddziału Niemowlęcego oraz Pediatrycznego za umożliwienie przeprowadzenia całej akcji, która przyniosła wiele radości dzieciom i ich rodzicom oraz pracownikom ZAZ ZUP.