Wtorek, 30 listopada 2021

imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego

RSS

Komentuj bez ograniczeń w portalu Nowiny.pl

01.06.2016 10:25 | 79 komentarzy | żet

1 czerwca zmieniliśmy zasady komentowania artykułów. Od teraz w 99% przypadków możecie wyrażać swoją opinię bez konieczności uprzedniej rejestracji.

Komentuj bez ograniczeń w portalu Nowiny.pl
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ufamy naszym Czytelnikom i wierzymy, że w swoich komentarzach do artykułów będą skupiać się na merytorycznych aspektach tematu, pamiętając jednocześnie, aby wypowiedzi były zgodne z literą prawa, taktowne i nie łamały podstawowych zasad kultury.

Pamiętajmy, że anonimowość w sieci jest tylko pozorna - redakcje portali internetowych są prawnie zobowiązane do udostępniania adresów IP autorów komentarzy zarówno organom ścigania, jak i osobom, które zostały w nich pomówione. Każdy Czytelnik może również zgłosić komentarz, który łamie regualmin.

Standardowo każdy artykuł można swobodnie komentować z poziomu "gościa", tj. użytkownika niezarejestrowanego w portalu Nowiny.pl. Od tej podstawowej reguły, obejmującej 99% artykułów publikowanych w portalu Nowiny.pl, obowiązują dwa wyjątki. W tematach szczególnie wrażliwych (np. śmiertelny wypadek) komentować można tylko po uprzedniej rejestracji i zalogowaniu w portalu. Zawsze pozostaje również marginalna grupa artykułów, których komentowanie nie będzie możliwe. Tak było również dotychczas, choć tego typu ekstremalne sytuacje zdarzały się niezwykle rzadko.

Tym niemniej zachęcamy naszych Czytelników do rejestracji. Dzięki niej możecie śledzić interesujące Was dyskusje, co bardzo ułatwia korzystanie z portalu i przeglądanie treści szczególnie Was interesujących.

Życzymy miłego czytania i komentowania.
Redakcja portalu Nowiny.pl