Wtorek, 2 czerwca 2020

imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny

RSS

Kultura

Przyjedź na festiwal z całą rodziną na Colours of Ostrava 2016

31.05.2016 10:06 | 0 komentarzy | (q)

Zapraszamy z dziećmi na Colours of Ostrava! Oprócz przyjaznej atmosfery podczas festiwalu, zadbaliśmy o rozrywkę przeznaczoną specjalnie dla rodzin z dziećmi! Do kolorowego Family Parku zapraszamy najmłodszych i ich opiekunów, natomiast na scenie dla dzieci przewidujemy gry i zabawy w najlepsze, a wszystko pod okiem wykwalifikowanego personelu!

Przyjedź na festiwal z całą rodziną na Colours of Ostrava 2016
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Najmłodszym do 140 cm zapewniamy darmowy wstęp na festiwal, a oprócz przyjaznej atmosfery, na rodziny z dziećmi czeka szereg atrakcji i masa doskonałej zabawy! Dla młodzieży do 15 roku życia czterodniowe bilety będą dostępne na miejscu w cenie 990 CZK (ok. 149 PLN), po okazaniu dokumentu ze zdjęciem.

Specjalna strefa dla dzieci i rodziców podczas Colours of Ostrava zwana Family Park, to doskonałe miejsce do odpoczynku, zabawy i uprawiania różnego rodzaju sportów. Do dyspozycji będą m.in. boiska do siatkówki i piłki nożnej, badmintona czy koszykówki. Oprócz tego: spokojna strefa relaksu z wygodnymi fotelami, namiot z grami planszowymi i karcianymi, piaskownica, warsztaty cyrkowe i artystyczne, joga dla mam i Capoeira.

Family Park obejmuje także wygodną strefę dla matek i dzieci. Jest to specjalny namiot wyposażony we wszystko co niezbędne dla komfortu rodziców i niemowląt m.in. stół do przewijania, krzesła do karmienia, kuchenkę mikrofalową, czajnik i wszystkie podstawowe kosmetyki dla dzieci.

Przewidziane jest również miejsce, gdzie rodzicie mogą zostawić swoje pociechy pod opieką wykwalifikowanego personelu. W programie tzw. sceny dla dzieci przewidziane są m.in. warsztaty rzemieślnicze i taneczne, gry planszowe i wodne, zabawy z balonami oraz wiele innych atrakcji. Festiwalowa opieka nad dziećmi jest płatna i wynosi 50 CZK za godzinę.