Piątek, 18 października 2019

imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

RSS

Kultura

Spektakl na Zamku specjalnie dla mamy i taty [ZAPOWIEDŹ]

26.05.2016 06:00 | 0 komentarzy | ż

„Bukiety z kwiatów, wierszy, piosenek i życzeń dla Mamy i Taty”. Zamek Piastowski zaprasza na program rozrywkowy z okazji Dnia Matki i Ojca.

Spektakl na Zamku specjalnie dla mamy i taty [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

27 maja (piątek) o godz.18.00 w sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim w Raciborzu po raz kolejny przed raciborską publicznością wystąpią artyści Teatru Amatorskiego „Na Zamku”. Jak zawsze zapewnią dużą dawkę dowcipu i humoru. Tym razem z okazji Dnia Matki i Ojca artyści wystąpią w programie rozrywkowym pt. „Bukiety z kwiatów, wierszy, piosenek i życzeń dla Mamy i Taty”.

Obecnie, zamkowi artyści wytrwale ćwiczą pod okiem instruktorów nad przygotowaniem trzech nowych sztuk teatralnych. To trudna i żmudna praca, ale możemy zapewnić, że już niebawem zaprosimy wszystkich entuzjastów teatru na kolejną premierę.

Przypomnijmy, autorką scenariusza większości przedstawień jest Teresa Okaj, polonistka, instruktorka teatru, kultury żywego słowa i regionalizmu a o oprawę muzyczną dba Łukasz J. Porwoł - muzyk, autor wielu programów artystycznych wystawianych w regionie.

Początek o godz. 18.00, wstęp wolny.

źródło: zamekpiastowski.pl