Sobota, 21 października 2017

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Gmina Nędza walczy o podwórko Nivea

24.04.2016 10:05 | 0 komentarzy | (q)

Gmina Nędza ma szansę na nowoczesny, rodzinny plac zabaw. Do akcji „Podwórko Nivea” ponownie zgłoszono lokalizację przy Przedszkolu w Nędzy. Pierwszy etap głosowania startuje już 5 maja.

Gmina Nędza walczy o podwórko Nivea
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wkrótce będzie można głosować w ogólnopolskim konkursie "Podwórko Nivea”. Rodzinne miejsca zabaw ufundowane przez firmę kosmetyczną powstaną w 40 miejscach w całej Polsce. Tych, które zbiorą największą liczbę głosów.

Gmina Nędza zgłosiła do konkursu teren przy ulicy Mickiewicza, tuż przy Przedszkolu w Nędzy. To bardzo dobre miejsce, z dobrym dojazdem i parkingiem. W cieniu drzew można zlokalizować ławeczki do wypoczynku, a w części słonecznej zamontować urządzenia zabawowe. Z podwórka mogłyby korzystać zarówno dzieci z przedszkola, jak i inni mieszkańcy.

Przypominamy, że konkursowa rywalizacja polega na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną lokalizację za pośrednictwem strony: www.nivea.pl/podworko2016 bądź przez mobilną aplikację.

Codziennie każdy mieszkaniec ma możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę.

Konkurs Podwórko NIVEA składa się z dwóch etapów głosowania:

- etap I: od 5 maja do 2 czerwca

- etap II: od 3 czerwca do 30 czerwca

W każdym etapie głosowania wyłanianych jest 20 zwycięskich lokalizacji.