Sobota, 27 lutego 2021

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

Marek Migalski poprowadzi program w TVN24

16.04.2016 15:00 | 3 komentarze | ż

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, pochodzący z raciborszczyzny europoseł został nowym współprowadzącym program "Dwie prawdy". - Migalski będzie pojawiał się w piątkowych wydaniach magazynu - informują Wirtualne Media.

Marek Migalski poprowadzi program w TVN24
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Marek Migalski zadebiutował w nowej roli 8 kwietnia u boku Romana Kurkiewicza, zastępując dotychczasowego współgospodarza programu Jana Wróbla. Migalski ma prowadzić program w każdy piątek. - Według nieoficjalnych informacji wkrótce w programie pojawi się kolejny prowadzący, który ma tworzyć duet z byłym europosłem - informują Wirtualne Media.

Marek Migalski urodził się 14 stycznia 1969 roku Raciborzu. Z wykształcenia jest politologiem. W 2009 roku uzyskał mandat europosła z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Rok później za krytykę Jarosława Kaczyńskiego został wykluczony z PiS. W kolejnych latach współtworzył ugrupowania PJN (Polska Jest Najważniejsza) oraz Polska Razem. W 2014 bez powodzenia starał się o reelekcję do Parlamentu Europejskiego. Po przegranych wyborach zajął się komentowaniem bieżących wydarzeń politycznych w kraju. Publikuje swoje artykuły m.in. w "Rzeczpospolitej" oraz "Do Rzeczy".

Ludzie:

Marek Migalski

Marek Migalski

politolog, wykładowca akademicki, komentator polityczny