Niedziela, 18 sierpnia 2019

imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

RSS

Szkoła katolicka z Sudołu zorganizowała Dzień Otwarty

13.03.2016 17:40 | 0 komentarzy | ma.w

Lekcje pokazowe, pokaz umiejętności aktorskich i słodki poczęstunek czekały na rodziców i dzieci w sudolskiej placówce, której patronuje Jan Paweł II. Szkoła prowadzi nabór na nowy rok szkolny.

Szkoła katolicka z Sudołu zorganizowała Dzień Otwarty
Sandra Siniakiewicz poprowadziła w Raciborzu - Sudole lekcję pokazową z edukacji wczesnoszkolnej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W programie Dnia Otwartego znalazły się lekcje pokazowe. Jak naucza się tu języka angielskiego zaprezentowała Natalia Cyfka. Zajęcia z edukacji wczesnoszkolnej poprowadziła Sandra Siniakiewicz. Lekcja wuefu w dużej sali gimnastycznej odbyła się pod kierunkiem Karoliny Gawrońskiej - Ostrowskiej.

Rodzice zainteresowani kształceniem w Katolickiej Niepulicznej Szkoły Podstawowej im. bł. Jana Pawła II w Raciborzu mogli obejrzeć też pomieszczenia dydaktyczne dla przyszłych pierwszaków. Poczęstowano ich miejscowymi słodkościami, a na koniec odbyło się przedstawienie w wykonaniu uczniów klasy IV. Odegrali scenkę o królu Kazimierzu. 

Dyrektor Stanisława Lenczyk liczy na zainteresowanie ofertą jedynej w powiecie raciborskim szkoły katolickiej. Atutem placówki są klasy o małej liczebności dzieci oraz młoda kadra. Zajęcia z religii prowadzi tu miejscowy proboszcz Norbert Nowotny.