Wtorek, 3 sierpnia 2021

imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

RSS

Jerzy Grud otworzył nowy sklep w Raciborzu [ZDJĘCIA]

05.03.2016 11:06 | 1 komentarz | ma.w

Znany raciborski przedsiębiorca przeniósł swoją siedzibę w nowe miejsce. Przy ul. Kościuszki otwarto sklep o pow. 1300 m kw. W oficjalnym otwarciu uczestniczyły władze miasta i powiatu. - Zmierzamy do nowoczesnej Europy. My się zmieniamy i Racibórz się zmienia na lepsze - podkreślał Jerzy Grud. Zarządzanie firmą przekazał córce Grażynie i synowej Barbarze.

Jerzy Grud otworzył nowy sklep w Raciborzu [ZDJĘCIA]
Jerzy Grud chwalił swoich podwładnych. Są wśród nich osoby o ponad 30-letnim stażu w firmie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Otwarcia dla VIP-ów i zaproszonych gości dokonano o godz. 8.30. Sklep dla klientów został otwarty półtorej godziny później. Jerzy Grud osobiście przeciął wstęgę stojąc przy załodze, którą określił zgraną drużyną. - Mam pracowników, którzy są ze mną już ponad 30 lat - podkreślał. Kadrą w sklepie kierują Katarzyna Huczek i Sebastian Kikina.

Właściciel firmy przypomniał jak zaczynał w 1970 roku działalność gospodarczą. - To było 46 lat temu, także w marcu. W urzędzie miasta przyjął mnie wtedy obecny tu dziś pan Sanocki, mój dobry sąsiad - mówił. Dziękował zebranym za obecność. Potraktował ją jako wyraz szacunku dla jego samego i dokonań firmy.

- Urzędnicy raciborscy byli przychylni tej inwestycji. Nie było żadnych przeszkód. To zasługa pana prezydenta - dziękował Mirosławowi Lenkowi.

Nowy sklep zbudowała firma Borbud. Firma Gruda przeniosła się pod nowy adres gdzie może zaprezentować znacznie więcej towaru. Doszły m.in. działy elektronarzędzi, tapet i ubrań BHP. Jest tu bardzo nowoczesny stół multimedialny, tzw. showroom gdzie można dobrać kolory farb i sprawdzić jak prezentują się w różnym oświetleniu. Takie urządzenie jest unikalne w skali Polski.