Sobota, 31 października 2020

imieniny: Alfonsa, Urbana, Krzysztofa

RSS

Kultura

Z OSTATNIEJ CHWILI:

To będzie „Dobry wieczór” z VOO VOO w Wodzisławskim Centrum Kultury

09.02.2016 14:28 | 0 komentarzy | ż

„Dobry wieczór” to nie powitanie, a tytuł 35. płyty zespołu VOO VOO i zapowiedź koncertu w Wodzisławskim Centrum Kultury. W sobotę, 12 marca o godzinie 18:00 artyści zagoszczą na wodzisławskiej scenie, by zagrać swoje największe przeboje. 

To będzie „Dobry wieczór” z VOO VOO w Wodzisławskim Centrum Kultury
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

VOO VOO to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze znakomitym efektem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 r. w Warszawie. Jej założycielem jest Wojciech Waglewski - kompozytor, autor tekstów, gitarzysta, wokalista, producent muzyczny. Niemal od początku VOO VOO współtworzy Mateusz Pospieszalski, wirtuoz saksofonu jak również kompozytor, producent muzyczny. Sekcja rytmiczna, czyli serce zespołu to Karim Martusewicz – gitara basowa, kontrabas oraz Michał Bryndal – perkusja.

Każda z kolejnych płyt VOO VOO stawała się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka. Tak też będzie w przypadku najnowszej płyty „Dobry wieczór”. Tym razem muzycy VOO VOO wybiorą się w podróż daleką, bo aż do Azerbejdżanu. Stamtąd pochodzi Alim Qasimov, który zaszczycił zespół gościnnym udziałem w nagraniach. Wraz z Alimem Qasimowem, na płycie VOO VOO zaśpiewała także jego córka Fargana Qasimova.

Dlaczego VOO VOO? Bo ma lidera - wyśmienitego muzyka, wyczulonego na dźwięk i słowo, muzyków światowego formatu współtworzących oblicze bandu i wreszcie, wiernych i nieprzypadkowych słuchaczy.

Bilety w cenie 70 zł można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek - wtorek - czwartek - piątek 12:00 - 17:00. W środę kasa nieczynna. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży <biletomaniawck.pl>.

źródło: WCK