Czwartek, 12 grudnia 2019

imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary

RSS

Zostań wolontariuszem przy wodzisławskim przytulisku dla zwierząt

05.02.2016 15:21 | 0 komentarzy | (q)

- Pilnie potrzebujemy pomocy w formie pracy w wolontariacie - apeluje wodzisławskie Stowarzyszenie KOTY PSY I MY.

Zostań wolontariuszem przy wodzisławskim przytulisku dla zwierząt
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na co dzień do obowiązków wolontariuszy należy: karmienie, wyprowadzanie psów na spacery, dbanie o ich zdrowie i higienę, podawanie leków, sprzątanie kojców. Chodzi o stałą deklarację przyłączenia się do teamu Stowarzyszenia. Poszukujemy osób: - odpowiedzialnych - pełnoletnich 18+ i młodzieży 16lat+ - dyspozycyjnych 1dzień/tydz. ok 3 godziny (wg. deklaracji) - samodzielnych w dotarciu do przytuliska - gotowych przejść szkolenie - chętnych na bezinteresowne poświęcenie swojego czasu.

W zamian oferujemy uśmiechnięte pyski zwierzaków i widok stadka merdających ogonów. Rozczulające chwile adopcji lub powrotów do domów psiaków, a także hartujące charakter trudne sytuacje kiedy jesteśmy bezsilni. Zapewniamy szkolenie wstępne, nasze wsparcie, a także satysfakcję z wykonanej pracy w świetnym towarzystwie nie tylko braci mniejszych ale i zgranej, przyjaznej ekipy wolontariuszy.

Spróbuj! zostań wolontariuszem na miesięczny okres próbny ! Potem sam zdecydujesz czy dasz radę, ale daj sobie i im szansę. Chcesz porozmawiać z koordynatorem wolontariatu? Zadzwoń: Rafał 605109891, Ewelina 696251200, Pracujemy w przytulisku przy SKM Wodzisław Śląski ul. Marklowicka 21.