Wtorek, 11 grudnia 2018

imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

RSS

Dla Babci i Dziadka wesoła gromadka

27.01.2016 10:41 | 0 komentarzy | Magda

Na zaproszenie wnuków 21 i 22 stycznia Żłobek w Raciborzu odwiedzili Babcie i Dziadkowie. Świętowanie upłynęło na wspólnej zabawie.

Dla Babci i Dziadka wesoła gromadka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Na co dzień nawet sami Dziadkowie nie uświadamiają sobie, jak ważni są dla swoich wnuków. Bawią się z nimi, pokazują świąt, uczą ale przede wszystkim - otaczają miłością. Są też pomocą dla rodziców, którzy muszę łączyć pracę z opieką nad dziećmi. I za to najmłodsi dziś im dziękują - mówi Elżbieta Gładkowska, dyrektorka Żłobka.

Maluszki podziękowały koncertowo - nie zabrakło śpiewów, układów choreograficznych z rekwizytami i gromkiego „sto lat”. - Podczas występów artystycznych zdarzały się zabawne pomyłki, bo przecież żłobkowicze to jeszcze malutkie dzieci, ale tym większe jest moje wzruszenie, bo widzę na ich buziach wielkie przejęcie. Słowa podziękowania należą się też, zaangażowanym opiekunkom grup, które przygotowały i występy i piękne stroje - mówi Elżbieta Błaszczuk babcia Karola z grupy III (zdjęcie 1 – Karol z Babcią Elżbietą Błaszczuk i Dziadkami – Wiesławem Błaszczuk i Januszem Karpiniec).