Niedziela, 22 września 2019

imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

RSS

Babcie królowe i dziadkowie królowie w Przedszkolu w Nędzy

20.01.2016 13:20 | 0 komentarzy | (q)

To wydarzenie z pewnością trafi do domowego archiwum. Ale takiego cyfrowego, bo nagrania z uroczystości babcie i dziadkowie wykonali wyposażeni w smartfony i kamery! - Zdjęcia z dnia matki z przedszkola mojej dorosłej już córki do dziś mam w rodzinnym albumie. Fotki z dnia babci będę miała zawsze pod ręką, bo w telefonie! - puszcza oko pani Halina, którą wnuczek zaprosił na uroczystość do swojego przedszkola w Nędzy.

Babcie królowe i dziadkowie królowie w Przedszkolu w Nędzy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Występy z okazji Dnia Babci i Dziadka w Przedszkolu w Nędzy podzielone zostały na dwa dni. Każda z czterech grup będzie miała swoje "pięć minut". Jako pierwsza na przedstawienie zaprosiła grupa puchatków. Maluchy nauczyły się wierszyków, piosenek i scenek teatralnych ze specjalną dedykacją.

- Dzieci nie mogły się doczekać! Bardzo chcą się zaprezentować i na dzisiejszą uroczystość część zaprosiła czworo dziadków - uśmiechała się wychowawczyni Teresa Augustyn.

Mały Michałek zaprosił na występ babcię Kornelę, prababcię Annę i dziadka Staszka. - Widać, że jest odważniejszy, uczy się wielu nowych rzeczy. Dobrze, że chodzi do przedszkola! My byśmy sobie nie dali z nim rady! - śmiali się dziadkowie.