Poniedziałek, 25 września 2017

imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

RSS

Przedszkolne talenty na konkursie w Nędzy

19.01.2016 13:19 | 0 komentarzy | (q)

Kilkudziesięciu małych wokalistów dało popis swoich umiejętności na Gminnym Konkursie Piosenki Przedszkolnej zorganizowanym przez Przedszkole w Nędzy. Wystartowały w nim placówki z Babic, Górek Śląskich i samej Nędzy. 

Przedszkolne talenty na konkursie w Nędzy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Panie z Przedszkola w Nędzy zawsze zadbają o oprawę organizowanych wydarzeń. I nie ma znaczenia czy to uroczystość pasowania na przedszkolaka, czy dzień babci, czy konkurs piosenki. Za każdym razem nie ma wątpliwości, że to ważna impreza dla której warto się postarać.

Wychowawczynie zgodnie przyznały, że wydarzenia organizowane poza standardowymi przedszkolnymi zajęciami, również są dla dzieci niezwykle ważne. - Dzieci są szczęśliwe, że mogą wystąpić, że mogą się zaprezentować przed innymi. To dla nich wielkie przeżycie - mówi Teresa Augustyn, wychowawczyni z Przedszkola w Nędzy.

Przytakuje temu Helenka Szopa z Przedszkola w Górkach Śląskich, która wystąpiła na konkursie w duecie ze swoją młodszą koleżanką. - Kocham występować. I najlepiej, żeby była publiczność, bo można wtedy okazać swoje serce - stwierdziła.

Dyrektor Przedszkola w Nędzy Monika Kupczyk dopowiada, że dobrze jest się też przy okazji spotkać samym nauczycielom. - Można podpatrzyć jak z dziećmi pracują koleżanki z innych placówek. Na co dzień niewiele mamy takich okazji - podkreśla.

Barbara Czogała, wychowawczyni z Przedszkola w Górkach Śląskich dodaje, że tego typu wydarzenia to świetna promocja dla placówki. - Promujemy talenty dzieci i w ogóle nasze środowisko i placówkę - mówi.

W sumie wystąpiło kilkudziesięciu małych artystów - solo i w zespołach. Jury konkursowe miało bardzo trudne zadanie i ostatecznie zdecydowało o przyznaniu nagród wszystkim występującym.