środa, 24 kwietnia 2019

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

RSS

Nowe mieszkania TBS w Raciborzu. Zobacz jak będą wyglądać

12.01.2016 12:29 | 1 komentarz | ż

Planowane jest oddanie do użytku dwóch nowoczesnych, bardzo dobrze wyposażonych budynków. Inwestycja będzie przebiegała w dwóch etapach.

Nowe mieszkania TBS w Raciborzu. Zobacz jak będą wyglądać
Tak mają wyglądać mieszkania TBS przy ulicy Przejazdowej w Raciborzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Obecnie przygotowywana jest nowa inwestycja „Realizacja zespołu budynków wielorodzinnych przy ul. Przejazdowej w Raciborzu”. W pierwszym etapie zostanie wybudowany budynek z 16 mieszkaniami.

  • 4 mieszkania jednopokojowe o pow. ok. 34 m2,
  • 8 mieszkań dwupokojowych o pow. ok. 52 m2,
  • 4 mieszkania 3-pokojowe o pow. ok. 63 m2.

W etapie drugim powstanie budynek, w którym znajdzie się 20 mieszkań. W tym:

  • 4 mieszkania 1- pokojowe,
  • 4 mieszkania 3 – pokojowe,
  • 12 mieszkań 2 – pokojowych.

Według zapewnienie urzędu miasta, mieszkania będą miały bardzo wysoki standard. Zarówno wykończenia, jak i wyposażenie są wynajmowane „pod klucz”. W pokojach podłogi będą wykończone panelami. W przedpokoju, kuchni oraz w łazience płytkami ceramicznymi. Również ściany w łazience będą wykończone płytkami. Łazienka posiadać będzie pełne wyposażenie – wannę, umywalkę, ubikację typu geberit oraz armaturę w postaci baterii wannowych i umywalkowych, syfonów etc. W kuchni znajdować ma się zlewozmywak oraz kuchenka elektryczna z piekarnikiem.

- Do mieszkania wystarczy wprowadzić meble i zacząć mieszkać. Każdemu mieszkaniu przyporządkowana jest komórka lokatorska i dostęp do suszarni i wózkowni - informuje Leszek Iwulski, rzecznik prasowy UM Racibórz.

Zakończenie pierwszego etapu inwestycji (oddania pierwszego budynku) zaplanowano na IV kwartał 2017 roku.

źródło: UM Racibórz, oprac. żet


Raciborskie TBS Sp. z.o.o. od 1998r. zasiedlił 185 mieszkań w siedmiu budynkach w mieście. Ostatnim oddanym obiektem był budynek wielorodzinny przy ul. Matejki 10 zasiedlony w 2014r.