środa, 8 lipca 2020

imieniny: Edgara, Elżbiety, Eugeniusza

RSS

Jurek Owsiak zaprasza do salonów fryzjerskich w Raciborzu i Tworkowie

07.01.2016 14:47 | 0 komentarzy | ż

- To niesamowite, że można usiąść na fryzjerskim fotelu, stać się piękniejszą albo piękniejszym, a jednocześnie wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! - mówi Jurek Owsiak, zachęcając do wizyty 10 stycznia w salonach w Raciborzu i w Tworkowie.

Jurek Owsiak zaprasza do salonów fryzjerskich w Raciborzu i Tworkowie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Grające z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy salony fryzjerskie w to:

  • Salon Fryzjersko-Kosmetyczny VIOLA, ul. Opawska 124a/3, Racibórz
  • Studio Sztuki Fryzjerskiej LUIZA, ul. Główna 16, Tworków

Salony te biorą udział w ogólnopolskiej akcji „Fryzjerzy dla WOŚP”, po raz 11-sty zorganizowanej przez kosmetyczną markę Kemon. W niedzielę, 10 stycznia, w dniu 24. Finału, do fryzjera przyjść może każdy, by poddać się dowolnemu zabiegowi - strzyżeniu, koloryzacji, pielęgnacji lub czesaniu. Fryzjerzy tego dnia pracować będą charytatywnie na rzecz Orkiestry, a ich klienci bezpośrednio zasilą znajdującą się w salonie orkiestrową puszkę.

W ubiegłorocznej akcji „Fryzjerzy dla WOŚP” w salonach fryzjerskich udało się zebrać 125 tys. złotych, a we wszystkich dotychczasowych finałach - ponad 1,3 mln złotych.

- W niedzielę, dzień przeznaczony dla odpoczynku i rodziny, fryzjerzy będą w pocie czoła pracować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Gdyby tylko czas i włosy mi pozwoliły, sam odwiedziłbym każdy z tych 120 orkiestrowych salonów. Liczę jednak, że piękne Polki i przystojni Polacy mnie w tym wyręczą! - do upiększenia swego wyglądu 10 stycznia zachęca Jurek Owsiak.


Czytaj również: