Poniedziałek, 13 lipca 2020

imieniny: Irwina, Margarety, Sary

RSS

10 stycznia - finał WOŚP 2016 w Raciborzu [PROGRAM]

04.01.2016 18:07 | 0 komentarzy | żet

10 stycznia na ulice Raciborza wyjdzie 80 wolontariuszy, którzy będą kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w latach ubiegłych, główny sztab WOŚP w naszym mieście będzie znajdować się w Raciborskim Centrum Kultury. Tam też zostaną zorganizowane koncerty i licytacja.

10 stycznia - finał WOŚP 2016 w Raciborzu [PROGRAM]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Czy wspierasz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

- Zachęcamy mieszkańców, firmy i osoby prywatne do przekazania fantów/gadżetów na Licytację WOŚP. Można je przynosić codziennie do Sekretariatu RCK w godz.8-16 - informuje Marta Buczkowska, szefowa sztabu WOŚP w Raciborzu.

W tym roku finał WOŚP w naszym mieście nie zostanie zwieńczony "światełkiem do nieba". Przypomnijmy, że jego organizacja w ubiegłym roku kosztowała 7 tys. zł (dla porównania dochód z licytacji wyniósł około 3 tys. zł). Poniżej publikujemy kompletny program WOŚP w Raciborzu.

W organizację finału WOŚP w naszym mieście będzie zaangażowany również Zakład Karny w Raciborzu, który prowadzi zbiórkę pieniędzy wśród pracowników i osadzonych. Osadzeni przekażą także na licytację wykonane przez siebie rękodzieło. Dla nich również, w ten dzień, zagra w ZK w Raciborzu raper Leon Leonidas z Generacji Lunatyków.

Program 24.Finału WOŚP Racibórz-  10 stycznia 2016

Raciborski Rynek

  • 13:00-15:00 - pokaz Straży Pożarnej

Raciborskie Centrum Kultury, ul. Chopina 21

  • 10:00-20:00 „Dzień Dawcy Szpiku” – możliwość rejestracji w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych (wspólna akcja Fundacji DKMS Polska, Samorządu Studenckiego PWSZ i RCK)
  • 16:30 - Spektakl taneczny "Cienie samotności" Zespół Taneczny SKAZA
  • 17:30 - Licytacja
  • 18:30 - koncert zespołu Prajzský Výběr (w repertuarze utwory  m.in. The Beatles, Pink Floyd, Rolling Stones, Dire Straits, B.B. King, Carlos Santana)
WOŚP w Raciborzu wspierają: Miasto Racibórz, Powiat Raciborski, Bank Spółdzielczy w Raciborzu, Grupa Partner Security, Restauracja BeQuick