Niedziela, 19 maja 2019

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

RSS

Tablety Lenovo i słuchawki Phillipsa dla uczestników Festiwalu Perspektyw

16.10.2015 17:31 | 0 komentarzy | żet

Atrakcyjne nagrody trafiły do szóstki szczęśliwców. Tablety i zestawy słuchawkowe wygrali uczniowie z Raciborza, Lysek, Grzegorzowic i Syryni.

Tablety Lenovo i słuchawki Phillipsa dla uczestników Festiwalu Perspektyw
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Każdy z odwiedzających Festiwal Perspektyw uczniów otrzymywał kartę, na której zbierał pieczątki z poszczególnych stanowisk. Następnie uzupełniał ją o swoje dane i wrzucał do wiklinowego kosza, licząc że to właśnie jego karta zostanie wylosowana, a on sam wyjdzie z Festiwalu z nagrodą w plecaku. W sumie do wygrania były cztery zestawy słuchawkowe (ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Raciborzu) oraz dwa tablety (ufundowane przez Wydawnictwo Nowiny).

W I turze losowania szczęście uśmiechnęło się do dwóch dziewcząt i jednego chłopaka. Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Phillipsa wylosowały Aneta Lankosz (Lyski) i Natalia Krybus (Grzegorzowice). Tablet marki Lenovo wygrał Adam Leśniak (Syrynia).

W II turze losowania zestawy słuchawkowe wygrali Daniel Nadskakulski (G3 Racibórz) i Maciej Kobylański (G3 Racibórz). Tableta Lenovo wygrała Angelika Kliś (G2 Racibórz).

Każda z wylosowanych osób musiała powiedzieć, które stoisko najbardziej się jej podobało a następnie odpowiedzieć na pytanie zadane przez reprezentanta danego stoiska. Dopiero wówczas nagroda wędrowała w jej ręce.


Czytaj również: