Poniedziałek, 18 listopada 2019

imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny

RSS

Od poniedziałku zamknięta ul. Wodzisławska w Jastrzębiu - objazdy na 12 liniach

09.10.2015 19:55 | 0 komentarzy | (q)

Droga będzie zamknięta ze względu na remont nawierzchni. Odcinek wyłączony z ruchu: od Ronda Dolnego do skrzyżowania z ul. Górniczą. Planowany termin zakończenia prac: 30 października 2015.

Od poniedziałku zamknięta ul. Wodzisławska w Jastrzębiu - objazdy na 12 liniach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W związku z tym wchodzą w życie objazdy na liniach: E-3, 103, 112, 115, 116, 119, 123, 125, 126, 127, 128 i 131. Autobusy będą kursowały objazdem ulicami: Górniczą, Połomska i Ligonia. Na czas trwania objazdu wyłączony z obsługi będzie przystanek "Wodzisławska", a zamiennie autobusy będą obsługiwały przystanki "Jastrzębie Dolne-Połomska" i "Jastrzębie Dolne-Rondo".

Szczegółowy opis objazdu:

Linia 103 - od przystanku „Wodzisławska Boża Góra" ul. Górniczą, Ligonia, Połomską do przystanku „Zdrojowa". W drugą stronę z przystanku „Urząd Skarbowy" do przystanku „Boża Góra Prawa". W kursach z „Urzędu Skarbowego" do przystanku „Bogoczowiec" - objazd ul. Ligonia i Górniczą.

Linia 112 - kursować będzie od przystanku „Dworzec Zdrój" ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do „KWK Jas-Mos", następnie ul. Górniczą, Ligonia, Połomską do przystanku „Dolne Rondo" i dalej po trasie. W kursach z „KWK Borynia" odwrotnie.

Linia 115 - od przystanku „Dworzec Zdrój" ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do „KWK Jas-Mos". W kursach z "KWK Jas-Mos" odwrotnie.

Linia 116 - od przystanku „Pszczyńska Prusa" ul. Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do „KWK Jas-Mos".

Linia 119 - od przystanku „Dworzec Zdrój" ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do „KWK Jas-Mos". W kursach z "KWK Jas-Mos" odwrotnie do przystanku „1 Maja Bank".

Linie 123 i 125 - od przystanku „Urząd Skarbowy" ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do „KWK Jas-Mos". W kursach z „KWK Jas - Mos" do przystanku „Zdrojowa" odwrotnie.

Linia 126 - od przystanku „Pszczyńska Prusa" objazd ul. Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do „KWK Jas-Mos". W kursach z „KWK Jas-Mos" objazd ul. Górniczą, Ligonia, Połomską i Pszczyńską do przystanku „Dolne Rondo" . W kursach z przystanku „Dworzec Zdrój" objazd ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia, Górniczą do „KWK Jas-Mos".

Linia 127 - od przystanku „Dworzec Zdrój" ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do „KWK Jas-Mos". W kursach z "KWK Jas-Mos "odwrotnie do przystanku "Zdrojowa". W kursach od „Urzędu Skarbowego" do „KWK Jas-Mos" i z "KWK Jas-Mos" do „1Maja Bank" jak wyżej.

Linia 128 - od przystanku „Zdrój" ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia, Górniczą do „KWK Jas-Mos" i odwrotnie do przystanku Zdrojowa.

Linie 131 i E-3 w kursach z Jastrzebia do Rybnika kursować będą od przystanku „Urząd Skarbowy" ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia, Górniczą, Wodzisławską do przystanku „Wodzisławska Boża Góra". W kursach z Rybnika do Jastrzębia objazd odwrotnie.