Poniedziałek, 23 listopada 2020

imieniny: Adeli, Klemensa, Orestesa

RSS

Epidemia na Śląsku:

ZGMiR w Wodzisławiu otwiera się na mieszkańców

16.09.2015 11:11 | 0 komentarzy | tora

Z początkiem tygodnia Zakład Gospodarki Mieszkaniowej i Remontowej otworzył w swojej siedzibie przy ul. Mendego 2 Biuro Obsługi Mieszkańców.

ZGMiR w Wodzisławiu otwiera się na mieszkańców
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Znajduje się na parterze budynku w pomieszczeniu po Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Teraz w jednym miejscu wodzisławianie mający lokale w zasobach ZGMiR będą mogli załatwić sprawy związane ze wspólnotami mieszkaniowymi, rozliczeniem mediów, czynszami, księgowością, windykacją, a także strefą płatnego parkowania. Prócz tego w biurze mieści się kasa.

- Biuro Obsługi Mieszkańca to również miejsce, gdzie można z pomocą pracowników ZGMiR wypełnić formalne wnioski, uzyskać potrzebne informacje. Ważne jest również to, że miejsce te zostało zlokalizowane na parterze, dzięki czemu żadne bariery architektoniczne nie stanowią dla klientów problemu - mówi Patrycja Samson z Biura Prezydenta Miasta Wodzisławia Śl. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku, w godz. 7.00 - 15.00 za wyjątkiem czwartku, kiedy jest otwarte od 9.00 do 17.00.

O otwarciu biura obsługi mówił Krystian Stępień, dyrektor ZGMiR w maju w wywiadzie dla "Nowin Wodzisławskich". Tłumaczył, że mieszkańcy z każdym tematem musieli iść do innego pokoju co było kłopotliwe, gdyż sporo lokatorów jest w podeszłym wieku. Zamiast wędrować po piętrach budynku wszystko załatwią na parterze.

 

Wywiad z Krystianem Stępniem można przeczytać tutaj.