środa, 24 kwietnia 2019

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

RSS

Wystaw się na Pchlim Targu

22.07.2015 12:02 | 0 komentarzy | pm

11 lipca na rybnickim deptaku zorganizowano Pchli Targ, Giełda Staroci i Rękodzieła. Kolejne tego typu inicjatywy planowane są  8 sierpnia i 12 września.

Wystaw się na Pchlim Targu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Targi zaplanowano w okresie od lipca do września, zawsze w drugą sobotę miesiąca, w godz. od 9.00 do 17.00. Stragany ustawiane są w ciągu ulic Jana III Sobieskiego i Powstańców Śląskich.

Impreza skierowana jest do kolekcjonerów, miłośników przedmiotów sztuki i dawnych wyrobów użytkowych, wytwórców regionalnych wyrobów użytkowych i artystycznych oraz wszystkich osób zainteresowanych sprzedażą lub wymianą własnych rzeczy używanych. Podczas targu nie przewiduje się sprzedaży produktów spożywczych i gastronomicznych.

W targu udział brać mogą zarówno podmioty prawne –  firmy, jaki i osoby fizyczne – prywatne. Udział jest płatny. Od wystawców pobierana będzie opłata targowa w wysokości 3,50 zł / za 1m2 powierzchni stoiska. Rejestracja wystawców odbywać się będzie na bieżąco w godz. 8.00 - 10.00 przy wjeździe na plac Jana Pawła II (wjazd od ul. Mikołowskiej). Organizatorem Targu jest Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach.