Piątek, 24 maja 2019

imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

RSS

SYTUACJA HYDROLOGICZNA:

W Nędzy nauczą Cię pierwszej pomocy i otrzymasz certyfikat

11.06.2015 11:02 | 0 komentarzy | ż

19 czerwca o godz. 16.00 Gminne Centrum Kultury organizuje szkolenie pierwszej pomocy. - Dowiesz się jak postępować w różnych sytuacjach, jak nie spanikować, nie uciec i pomóc! - zachęca Julia Parzonka z GCK w Nędzy.

W Nędzy nauczą Cię pierwszej pomocy i otrzymasz certyfikat
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Szkolenie poprowadzi Mariusz Cichon, ratownik medyczny, od kilku lat pracujący w raciborskim pogotowiu ratunkowym. Również od kilku lat prowadzi szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla instytucji medycznych, oświatowych, administracyjnych i firm prywatnych.

- Ktoś zemdlał, zakręciło ci się w głowie, jesteś świadkiem wypadku samochodowego...takie sytuacje mogą wydarzyć się w każdym momencie i miejscu, dobrze jest wiedzieć co robić. Pomoże w tym nasze szkolenie - zapewniają w Gminnym Centrum Kultury.  - Sytuacje zagrożenia życia to sytuacje nagłe, których nikt się nie spodziewa, ale można być na nie przygotowanym. Korzystający z kursu uczestnicy będą wiedzieli jak nie spanikować, ale zareagować prawidłowo i pomóc potrzebującemu - dodaje.

Szkolenie odbędzie się 19 czerwca o godz. 16.00 w siedzibie Gminnego Centrum Kultury w Nędzy przy ul. Strażackiej 2. Cena 10 zł (w cenie certyfikat). Liczba miejsc jest ograniczona, więc dobrze jest się zapisać wcześniej: 32 410 47 70 lub 506 141 501.

źródło: UG Nędza