Czwartek, 15 kwietnia 2021

imieniny: Anastazji, Wacława, Leonida

RSS

WAŻNE:

Czas wycieczek i spotkań w Przedszkolu Nr 2 w Pszowie [ZDJĘCIA]

18.05.2015 13:21 | 0 komentarzy | ż

- W naszym przedszkolu ciągle coś się dzieje, dzieci się nie nudzą, zwłaszcza w miesiącu maju i czerwcu. Wiosną organizujemy wiele wycieczek środowiskowych - informuje Teresa Wajner, dyrektor Przedszkola Nr 2 w Pszowie.

Czas wycieczek i spotkań w Przedszkolu Nr 2 w Pszowie [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dzieci poznają Pszów, ucząc się jednocześnie poprzez bezpośredni kontakt z interesującymi ludźmi - w ostatnim czasie zwiedziły urząd miasta oraz bibliotekę. Planowana wycieczka do straży pożarnej nie odbyła się z powodu deszczowej  pogody, jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło: strażacy z OSP odwiedzieli dzieci w przedszkolu.

- Nasze przedszkole odwiedzili też uczniowie pszowskiego gimnazjum, prezentując przedszkolakom ciekawe bajki obywatelskie. W najbliższym czasie planujemy wizyty w szkole podstawowej, zakładzie fryzjerskim oraz wyjazdową wycieczkę do teatru. Dzieci przygotowują się do uroczystości Dnia Matki, która odbędzie się w sali MOK-u ,natomiast 12 czerwca zapraszamy na festyn środowiskowy do naszego ogrodu przedszkolnego. Jak widać, nie ma czasu na nudę, a przedszkolaki poprzez czynny udział w tych imprezach dobrze się bawią i uczą - mówi Teresa Wajner.

źródło: PP2 Pszów, oprac. żet