Czwartek, 28 października 2021

imieniny: Szymona, Tadeusza, Judy

RSS

Jest nowa HALA TENISA w Raciborzu!

07.05.2015 15:24 | 0 komentarzy | MK

Z początkiem maja przy ul. Rybnickiej 141 (kierunek Racibórz-Rybnik za stacją benzynową) zostanie otwarta profesjonalna hala tenisowa.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Po raz pierwszy w powiecie raciborskim będzie możliwość gry na sztucznej trawie z certyfikatem Międzynarodowego Związku Tenisa. Taka nawierzchnia daje szansę gry na najwyższym poziomie, zwiększa komfort oraz minimalizuje ryzyko kontuzji.

Zadaszony kort będzie służył do rozwoju talentów dzieci i zawodników trenujących   w Szkole Tenisa Bartosza Franicy. Szkoła swoją działalność rozpoczęła w 2007 roku. Do dziś z powodzeniem zwiększa liczbę grających w tenisa zarówno na poziomie amatorskim jak       i zawodniczym. „Pomimo trudnych warunków w jakich prowadziłem treningi, udało się osiągnąć spore sukcesy. Moi zawodnicy dwa razy osiągali mistrzostwo śląska oraz niejednokrotnie wygrywali turnieje na poziomie wojewódzkim czy ogólnopolskim. Mam nadzieję, że nowa hala da możliwość odkrycia tenisowych talentów. W mojej szkole prowadzę treningi tenisowe zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym jak i dla dorosłych. 9 maja o godzinie 15:00 zapraszam wszystkich chętnych na otwarty trening tenisa w nowo otwartej hali przy ul. Rybnickiej 141." - Bartosz Franica

Istnieje możliwość rezerwacji hali pod nr tel. 694601457. Cennik znajduje się na stronie www.franicatenis.pl

Wszystkich, którzy już dziś planują sezon tenisowy zapraszam na halę, na której będzie można wypożyczyć rakiety tenisowe, kosz z piłkami, wymienić naciąg w rakiecie, oraz umówić się na lekcje z trenerem.

 

(as)

Tekst sponsorowany