Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jest nowa HALA TENISA w Raciborzu!

Z początkiem maja przy ul. Rybnickiej 141 (kierunek Racibórz-Rybnik za stacją benzynową) zostanie otwarta profesjonalna hala tenisowa.

Po raz pierwszy w powiecie raciborskim będzie możliwość gry na sztucznej trawie z certyfikatem Międzynarodowego Związku Tenisa. Taka nawierzchnia daje szansę gry na najwyższym poziomie, zwiększa komfort oraz minimalizuje ryzyko kontuzji.

Zadaszony kort będzie służył do rozwoju talentów dzieci i zawodników trenujących   w Szkole Tenisa Bartosza Franicy. Szkoła swoją działalność rozpoczęła w 2007 roku. Do dziś z powodzeniem zwiększa liczbę grających w tenisa zarówno na poziomie amatorskim jak       i zawodniczym. „Pomimo trudnych warunków w jakich prowadziłem treningi, udało się osiągnąć spore sukcesy. Moi zawodnicy dwa razy osiągali mistrzostwo śląska oraz niejednokrotnie wygrywali turnieje na poziomie wojewódzkim czy ogólnopolskim. Mam nadzieję, że nowa hala da możliwość odkrycia tenisowych talentów. W mojej szkole prowadzę treningi tenisowe zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym jak i dla dorosłych. 9 maja o godzinie 15:00 zapraszam wszystkich chętnych na otwarty trening tenisa w nowo otwartej hali przy ul. Rybnickiej 141." - Bartosz Franica

Istnieje możliwość rezerwacji hali pod nr tel. 694601457. Cennik znajduje się na stronie www.franicatenis.pl

Wszystkich, którzy już dziś planują sezon tenisowy zapraszam na halę, na której będzie można wypożyczyć rakiety tenisowe, kosz z piłkami, wymienić naciąg w rakiecie, oraz umówić się na lekcje z trenerem.

 

(as)

Tekst sponsorowany