Poniedziałek, 17 maja 2021

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Już jutro kolejna edycja raciborskiej giełdy staroci Lamus

18.04.2015 07:00 | 0 komentarzy | ż

Militaria, filatelistyka, numizmaty, książki, meble, zegary i inne starocie można będzie zakupić na organizowanej przez Radę Rodziców Gimnazjum nr 1 w Raciborzu giełdzie staroci i rękodzieła Lamus.

Już jutro kolejna edycja raciborskiej giełdy staroci Lamus
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

19 kwietnia Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 1 zaprasza na ul. Kasprowicza na Wiosenną Giełdę Staroci Lamus. W ofercie także rzeczy kolekcjonerskie. Wstęp bezpłatny. - Wystawców zapraszamy od godz. 7:00, a odwiedzających od 8 00 rano. Gimnazjum dysponuje podjazdem dla osób niepełnosprawnych - informują organizatorzy.

Stoiska będą na korytarzach i na zewnątrz szkoły (możliwość sprzedaży z samochodu). W czasie Lamusa funkcjonować będzie również prowadzona przez Samorząd Uczniowski kawiarenka, w której będzie można skosztować pysznych domowych ciast.

Lamus – giełda staroci i rękodzieła to nie tylko oferta dla kolekcjonerów, ale miejsce gdzie można indywidualnie  sprzedać jakieś starocie, które zalegają w naszych domach.

Organizatorzy nie pobierają żadnych opłat od wystawców i odwiedzających. Orientacyjny czas zakończenia giełdy to godz. 12 – 13. Następny Lamus odbędzie się dopiero po wakacjach.