Niedziela, 21 lipca 2019

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

Radna Baborowa będzie obsługiwać inwestorów w Raciborzu

03.04.2015 14:44 | 0 komentarzy | żet

Mirosław Lenk rozstrzygnął konkurs na stanowisko kierownika Referatu Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora w Wydziale Rozwoju Urzędu Miasta Racibórz. Referatem pokieruje Anna Kobierska-Mróz, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Baborowa.

Radna Baborowa będzie obsługiwać inwestorów w Raciborzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Pani Anna Kobierska-Mróz spełnia wymagania formalne, posiada odpowiednią wiedzę merytoryczną niezbędną dla prawidłowego realizowania zadań na stanowisku Kierownika Referatu Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora w Wydziale Rozwoju - informuje prezydent Mirosław Lenk.

33-letnia Anna Kobierska-Mróz jest absolwentką I LO w Raciborzu. Po listopadowych wyborach samorządowych pełni funkcję wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej w Baborowie. Ma za sobą studia na wydziale gospodarki i administracji publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pracowała również w referacie promocji Urzędu Miasta Rybnika. Włada biegle dwoma językami - angielskim i francuskim.

Utworzenie referatu przedsiębiorczości i obsługi inwestora jest pokłosiem listopadowych wyborów samorządowych. Organizację nowej komórki w magistracie postulowali kontrkandydaci Mirosława Lenka. W toku kampanii wyborczej utworzenie referatu zapowiedział również Mirosław Lenk.

fot. UM Baborów

Ludzie:

Mirosław Lenk

Mirosław Lenk

Radny Miasta Racibórz, były prezydent.