Czwartek, 20 czerwca 2019

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

Bronkobus przyjedzie do Raciborza pusty

17.03.2015 16:17 | 28 komentarzy | ma.w

Jeden z szesnastu Bronkobusów, które jeżdżą po całym kraju pojawi się w czwartek o godz. 13.00 w Raciborzu. Niestety zabraknie w nim nie tylko kandydata na prezydenta Bronisława Komorowskiego, ale także czołowych postaci Platformy Obywatelskiej.

Bronkobus przyjedzie do Raciborza pusty
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Brak prezydenta Komorowskiego podyktowany jest tym, że na Śląsku Platforma ma dobre notowania, a kampania promocyjna skupia się na terenach gdzie poparcie dla kandydata jest mniejsze. Wiadomo, że nie będzie ani posła Henryka Siedlaczka, ani posła Marka Krząkały z Rybnika. Akcja promująca kandydata na prezydenta RP oprze się na lokalnych działaczach PO. W Raciborzu będzie to Krzysztof Dziedzioch (asystent posła Siedlaczka) oraz Krzysztof Myśliwy wiceprzewodniczący Rady Miasta. Po krótkim pobycie w Raciborzu Bronkobus będzie jeździł na po terenie powiatu i tak urządzał akcję promocyjną na rzecz prezydenta.

Z naszych informacji wynika, że do Raciborza zamierzają przyjechać także inni kandydaci na urząd prezydenta RP: Magdalena Ogórek oraz Andrzej Duda.

Ludzie:

Henryk Siedlaczek

Henryk Siedlaczek

Były poseł na Sejm RP, obecnie radny sejmiku śląskiego.

Marek Krząkała

Marek Krząkała

Poseł na Sejm