Czwartek, 25 kwietnia 2019

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

RSS

Złota Kielnia 2015: drugie miejsce raciborskiej Budowlanki

16.03.2015 08:44 | 0 komentarzy | ż

- Sukces nie jest przypadkiem. Od kilku lat, jesteśmy w gronie najlepszych szkół budowlanych w Polsce. Nasza praca oraz zrzeszonych w Cechu Rzemiosł Różnych oraz Raciborskiej Izbie Gospodarczej pracodawców przynosi wymierne efekty. Cieszę się, że mogę w tym uczestniczyć - nie kryje zadowolenia Jacek Kąsek – dyrektor szkoły.

Złota Kielnia 2015: drugie miejsce raciborskiej Budowlanki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W piątek zakończył się  FINAŁ CENTRALNY XLIV EDYCJI TURNIEJU BUDOWLANEGO „ZŁOTA KIELNIA”, który odbył się w dniach 11 - 13 marca 2015 r. w Poznaniu w ramach Targów Budownictwa „Budma 2015”.

Wzięli w nim udział uczniowie Budowlanki w składzie: Przemysław Arendarski (roboty posadzkarskie i okładzinowe), Paweł Nowak (roboty związane z montażem instalacji sanitarnych),  Dawid Kokot (roboty murarskie i tynkarskie), Radosław Rąpała i Daniel Świerczek (montaż systemów suchej zabudowy).

Uczniowie Budowlanki po raz kolejny osiągnęli sukces w tej prestiżowej imprezie. Wszyscy zawodnicy znaleźli się w czołowej piątce „najlepszych zawodowców” w Polsce.

Przemysław Arendarski  – II miejsce oraz tytuł: NAJLEPSZY PRAKTYK TURNIEJU, Dawid Kokot  – III miejsce, Radosław Rąpała  – III miejsce, Paweł Nowak  – V miejsce, Daniel Świerczek  – V miejsce.

Jedynie 5 punktów zabrakło, by powtórzyć sukces z 2013 roku w zdobyciu tytułu najlepszej szkoły w Polsce.

źródło: Starostwo Powiatowe w Raciborzu