Sobota, 27 lutego 2021

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

Rybnik: PiS nie widzi rozłamu?

16.03.2015 08:19 | 2 komentarze | ska

W minionym tygodniu rybnickie środowisko Prawa i Sprawiedliwości zorganizowało konferencję prasową na temat programu wyborczego Andrzeja Dudy. Była to również okazja do zapytania o sytuację PiS w rybnickiej radzie miasta.

Rybnik: PiS nie widzi rozłamu?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W konferencji udział wzięli europoseł Bolesław Piecha, poseł Grzegorz Janik, senator Izabela Kloc, poseł Czesław Sobierajski oraz radny Łukasz Dwornik. Zapytaliśmy, czy kampania prezydencka Andrzeja Dudy, będzie elementem jednoczącym środowisko rybnickiego PiS pomimo nastrojów rozłamowych wśród radnych? Na pytanie w dość dziwny sposób zareagował europoseł Bolesław Piecha.

– Skąd ma pan takie informacje, niech się pan kawy napije. Po raz pierwszy słyszę taką informację – europoseł skwitował pytanie naszego dziennikarza. – PiS jest partią otwartą. Jest instrumentem żywym, ma swoich członków i jest pełna dialogu. Dialog przebiega również w konfrontacji. Nie jesteśmy partią „ruki pa szwam”, jeżeli chce pan, to proszę się udać do zaplecza prezydenta Kuczery. My jesteśmy partią dyskutującą, zwartą, gotową i wykażemy to w wyborach – dodał Bolesław Piecha. – Dla wszystkich pracy na pewno wystarczy, więc wszyscy mogą przyjść i pracować, jesteśmy otwarci – dorzucił poseł Grzegorz Janik. Do dyskusji włączyła się również senator Izabela Kloc. – Już sama liczba ankiet z podpisami wskazuje, że ludzie chcą pracować – podsumowała Izabela Kloc.

(ska)

Ludzie:

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Bolesław Piecha

Bolesław Piecha

Polityk Prawa i Sprawiedliwości, były europoseł, poseł i senator. 

Czesław Sobierajski

Czesław Sobierajski

Były poseł na Sejm RP, polityk Prawa i Sprawiedliwości

Grzegorz Janik

Grzegorz Janik

Poseł na Sejm

Izabela  Kloc

Izabela Kloc

Senator VIII kadencji, posłanka na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji, od lipca 2019 europosłanka.